Відеокарта ASUS GeForce RTX5070 Ti 16GB PRIME OC (PRIME-RTX5070TI-O16G)
Код товару: U1009175
+1 076 балів
PCI-Express 5.0, Об'єм пам'яті - 16 ГБ, GDDR7, Шина пам’яті - 256 Bit, 3 x DisplayPort 2.1a, 1 x HDMI 2.1b, 16 pin, DLSS 4, 306 x 126 x 50 мм
img
Оновлення Axial-tech
Технологія 0dB
Подвійні кулькові підшипники вентилятора
Вентильована задня панель
Дизайн MaxContact
Термічна накладка GPU зі зміною фази
Захист і кронштейн ASUS GPU
Захисна задня панель
Кронштейн з нержавіючої сталі
Подвійний BIOS
Auto−Extreme Technology
Основні характеристики
Сімейство графіки NVIDIA
Форм-фактор стандартна
Призначення ігрова
Графічний чіп GeForce RTX 5070 Ti
Інтерфейс PCI-Express 5.0
Об'єм вбудованої пам'яті 16 ГБ
Тип пам'яті GDDR7
Розрядність шини пам'яті 256 Bit
Частота пам'яті 28000 MHz
Максимальне число дисплеїв 4
Максимальна роздільна здатність 7680 x 4320
Сумісність з HDCP так
Тип системи охолодження активний
Вид охолодження радіаторкулер
Кількість вентиляторів 3 шт
Роз'єми додаткового живлення 16 pin
Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення 750 Вт
Версія OpenGL 4.6
Версія DLSS DLSS 4
Розміри 306 x 126 x 50 мм
Інші
Виробник ASUS
Модель GeForce RTX5070 Ti 16GB PRIME OC
Артикул PRIME-RTX5070TI-O16G
Гарантія, міс 36
Штрихкод 4711387861516
BrainUp
Є в наявності
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.