Велосипед Optimabikes 26" F-1 2018 AM 14G HDD рама-19" Al желтый неон (OPS-OP-26-131)
Код товару: U0291650
+206 балів
Немає в наявності
Категорія - унісекс, Призначення - гірський, тип підвіски - хардтейл, тип гальм - дискові гідравлічні, Матеріал рами - алюміній, розмір рами - 19", діаметр коліс - 26", кількість швидкостей - 21, Колір - жовтий
Велосипед Optimabikes 26 "F-1 2018 AM 14G HDD рама-19" Al жовтий неон (OPS-OP-26-131) відмінно підійде для досвідчених і початківців велосипедистів, він легко впорається з пересіченій і гористою місцевістю. Пружинна вилка від Optimabikes забезпечить вам максимальну надійність в будь-яких умовах. Хід вилки складає від 70 до 100 мм, а кількість передач 21, перемикачі Shimano Tourney забезпечують комфорт в будь-яких умовах їзди. Дисковий механічний тип гальм від JAC спасе в будь-якій екстремальній ситуації.
Основні характеристики
Категорія унісекс
Призначення гірський
Тип підвіски хардтейл
Матеріал рами алюміній
Розмір рами 19"
Діаметр коліс 26"
Кількість швидкостей 21
Вилка амортизаційна
Система шатунів Prowheel Flint 42-34-24
Задній перемикач Shimano RD-TY300
Передній перемикач Shimano FD-TZ30
Манетки (ручки перемикання) Shimano SL-M310
Втулка передня Сталь 36H
Втулка задня Сталь 36H
Ободи подвійні,  алюміній
Покришки 26 х 2.1
Сідло Optimabikes
Підсідельний штир алюмінієвий
Педалі пластикові
Касета Shimano TZ-21
Спиці сталеві
Кермо сталеве
Винос керма Алюмінієвий, 80 мм
Рульова колонка Neco 1-1/8"
Колір жовтий
Інші
Виробник Optimabikes
Модель 26" F-1 2018 AM 14G HDD рама-19" Al желтый неон
Артикул OPS-OP-26-131
Гарантія, міс 18