Тример садовий SEQUOIA SEB2000U
Код товару: U0795450
3 299
+98 балів
Тример садовий SEQUOIA SEB2000U зображення 2
Тример садовий SEQUOIA SEB2000U зображення 3
Тример садовий SEQUOIA SEB2000U зображення 4
Тример садовий SEQUOIA SEB2000U зображення 5
Тример садовий SEQUOIA SEB2000U зображення 6
Тип штанги - пряма, Ріжуча система - ніж, волосінь, 380 мм, є, Швидкість обертання ріжучої насадки - 7500 об/хв, 1.6 мм, Потужність двигуна - 2000 Вт, верхнє, Тип живлення - мережа, Вага - 5.3 кг
Опис SEQUOIA SEB2000U
Особливості SEB2000U
✔ Універсальний помічник для догляду за ділянкою.
✔ Потужний електродвигун.
✔ Надійна конструкція.
✔ Легко запускається - одним натисканням кнопки.
✔ Добре збалансована і зручна в управлінні, завдяки розташуванню двигуна у верхній частині.
✔ Великий діаметр розбірної штанги, що забезпечує надійність і зручність транспортування.
✔ 3-х зубчастий сталевий ніж для роботи з молодою порослю.
✔ Додатково оснащена напівавтоматичною жилкою, зручною для косіння трави.
✔ Плечовий ремінь - забезпечує зручність і комфорт при роботі.
✔ Працює від побутової електромережі 230 В.
Основні характеристики
Ріжуча система волосіньніж
Тип штанги пряма
Ширина покосу 380 мм
Регулювання ручки по висоті є
Діаметр волосіні 1.6 мм
Конструкційні особливості плечовий ремінь,  захисний кожух
Двигун
Тип двигуна електродвигун
Потужність двигуна 2000 Вт
Розташування двигуна верхнє
Тип живлення мережа
Напруга живлення 220 В
Фізичні характеристики
Вага 5.3 кг
Додатково
Комплектація інструкція,  гарантійний талон,  тример,  Захисний кожух
Інші
Виробник SEQUOIA
Модель SEB2000U
Артикул SEB2000U
Гарантія, міс 24
+98 балів
BrainUp
Є в наявності
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.