Телевізор Vinga S75UHD25QWEB
Код товару: U0908914
Телевізор Vinga S75UHD25QWEB
Телевізор Vinga S75UHD25QWEB
33 199
+1 701 балів
Немає в наявності
Телевізор Vinga S75UHD25QWEB
Телевізор Vinga S75UHD25QWEB зображення 2
Телевізор Vinga S75UHD25QWEB зображення 3
Телевізор Vinga S75UHD25QWEB зображення 4
Телевізор Vinga S75UHD25QWEB зображення 5
Телевізор Vinga S75UHD25QWEB зображення 6
Телевізор Vinga S75UHD25QWEB зображення 7
Телевізор Vinga S75UHD25QWEB зображення 8
Телевізор Vinga S75UHD25QWEB зображення 9
Smart TV, QLED - телевізор, 4K-телевізори, 75", 3840 x 2160, з HDR, аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 2 х 10 (20 Вт), 3 x HDMI, Headphone, CI+, 1 x оптичний аудіо, 1 x RJ-45, 2 x USB, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (400x300мм), 1684 x 285 x 1023 мм, 23.8 кг
img img img
Опис Vinga S75UHD25QWEB
Телевізор Vinga S75UHD25QWEB підтримує різні тюнери, включаючи аналоговий, цифровий DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T. Це означає, що ви зможете дивитися всі ваші улюблені канали без зайвих додаткових пристроїв. Завдяки потужним динамікам з вихідною потужністю в 2 х 10 Вт, звук відтворюється чітко та доладно, забезпечуючи повне занурення в атмосферу улюблених програм.
Операційна система WebOS забезпечує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і легкий доступ до всіх необхідних програм і сервісів Smart TV. Завдяки підтримці кріплення стандарту VESA (400x300мм), розміщення телевізора буде максимально адаптованим до вашого інтер’єру, дозволяючи з легкістю насолоджуватися його можливостями.
Основні характеристики
Тип телевізора Smart TVQLED - телевізор4K-телевізори
Примітка Офіційно імпортований ТВ
Дисплей
Діагональ екрану 75"
Роздільна здатність екрану 3840 x 2160
Тип матриці QLED
Тип підсвічування LED підсвітка
Час відгуку матриці 8.5mc
Частота оновлення 60 Гц
Частота розгортки панелі 60 Гц
Зображення
Процесор зображення ARM Cortex
Технології поліпшення зображення 4K Upscaling,  HDR
Аудіо
Потужність динаміків 2 х 10 (20 Вт)
Порти і роз'єми
Інтерфейси підключення 2 x USB1 x RJ-451 x оптичний аудіоCI+Headphone3 x HDMI
Мультимедіа
Wi-Fi так
Bluetooth так
Підтримка Smart TV так
Операційна система WebOS
Додатково
Органи управління Пульт Magic Remote
Енергоспоживання 224 Вт
Технічні компоненти
DDR 1.5GB
Flash Memory 8GB
Фізичні характеристики
VESA VESA (400x300мм)
Розміри з підставкою 1684 x 285 x 1023 мм
Розміри без підставки 1684 x 85 x 965 мм
Вага з підставкою 24.1 кг
Вага без підставки 23.8 кг
Колір чорний
Інші
Виробник Vinga
Модель S75UHD25QWEB
Артикул S75UHD25QWEB
Гарантія, міс 12
Телевізор Vinga S75UHD25QWEB
BrainUp
Немає в наявності
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Оплата
Готівкова, Безготівкова, VISA/Mastercard
Обмін / повернення
Обмін / повернення товару протягом 14 днів
Гарантія: 12 місяців
Схожі товари:
+754 балів
Залишити відгук
Створений для перегляду улюбленого контенту
Операційна система webOS
Технологія ThinQ з функціями штучного інтелекту
Зручне кріплення
Телевізор Vinga S75UHD25QWEB з LED технологією має тонкий, але міцний корпус. Міцні ніжки дозволяють надійно розмістити телевізор на будь-якій поверхні, а завдяки кріпленням VESA (600x400мм) ви зможете його почепити на стіну.