Сонячна панель PNG Solar 585W with 182mm half-cell monocrystalline (PNGNH72-B8-585)
Код товару: U0944835
+235 балів
Немає в наявності
Номінальна потужність - 585 Вт, допуск по потужності - 0 ~ +5 %, коефіцієнт корисної дії - 22.64%, максимальна напруга в системі - 1500 В, розміри (Д х Ш х Т) - 2279 х 1134 х 30 мм, вага - 29 кг
Сонячна панель PNG Solar 585W з 182 мм монокристалічними напівклітинками (PNGNH72-B8-585) — це високоінноваційне рішення для ефективного збору сонячної енергії, розроблене з урахуванням сучасних технологій та вимог ринку. Завдяки своєму потужному номіналу в 585 Вт, ця панель забезпечує стабільну та високопродуктивну генерацію електроенергії, що робить її ідеальним вибором для різноманітних проектів, починаючи від домашніх систем до промислових комплексів.
Інноваційна панель PNG Solar 585W не лише відповідає, але й перевищує численні міжнародні стандарти якості, екологічності та безпеки (ISO9001, ISO14001, ISO45001). Завдяки цьому вона пропонує надійність та високу ефективність, що робить її оптимальним вибором для тих, хто шукає надійні та довговічні рішення для зелених технологій. З розмірами 2279 х 1134 х 30 мм і вагою 29 кг, вона легко інтегрується в існуючі або нові системи з мінімальними зусиллями та максимальним ефектом.
Основні характеристики
Номінальна потужність 585 Вт
Допуск по потужності 0 ~ +5 %
Напруга в точці максимальної потужності 42.58 В
Струм в точці максимальної потужності 13.74 А
Напруга розімкнутого кола 51.12 В
Струм короткого замикання 14.48 А
Коефіцієнт корисної дії 22.64%
Температурний коефіцієнт напруги -0.28 %/°C
Температурний коефіцієнт струму +0.05 %/°C
Температурний коефіцієнт потужності -0.36 %/°C
Максимальна напруга в системі 1500 В
Діапазон робочих температур -40 - +85 °C
З’єднувальна коробка IP68
Товщина скла 3.2 мм
Конектори MC4
Розміри (Д х Ш х Т) 2279 х 1134 х 30 мм
Вага 29 кг
Інші
Виробник PNG Solar
Модель 585W with 182mm half-cell monocrystalline
Артикул PNGNH72-B8-585
Гарантія, міс 60
Штрихкод PNGNH72-B8-58
+235 балів
BrainUp
Немає в наявності
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Оплата
Готівкова, Безготівкова, VISA/Mastercard
Обмін / повернення
Обмін / повернення товару протягом 14 днів
Гарантія: 60 місяців
Оцінка
5
progress
2
progress
Залишити відгук
Найкорисніші відгуки
Віталій
imgimgimgimgimg
Товар відповідає опису. Доставили кур'єром по місту безкоштовно. Товар рекомендую.
Професіонал Brain
Вдячні за позитивний зворотний зв’язок.
Віктор
imgimgimgimgimg
Професіонал Brain
Дякуємо за Ваш відгук та зворотний зв’язок.
Дмитро
Вибачте не зрозумів навіщо вам сигнальний контакт? Чи панель має якись контролер, додаткові датчики?
Віктор
Микола