Система рідинного охолодження Alphacool CORE STORM 360MM/ST30 (11986)
Код товару: U0921665
+170 балів
Немає в наявності
Система рідинного охолодження Alphacool CORE STORM 360MM/ST30 (11986) зображення 2
Система рідинного охолодження Alphacool CORE STORM 360MM/ST30 (11986) зображення 3
Система рідинного охолодження Alphacool CORE STORM 360MM/ST30 (11986) зображення 4
Система рідинного охолодження Alphacool CORE STORM 360MM/ST30 (11986) зображення 5
Система рідинного охолодження Alphacool CORE STORM 360MM/ST30 (11986) зображення 6
Система рідинного охолодження Alphacool CORE STORM 360MM/ST30 (11986) зображення 7
Система рідинного охолодження Alphacool CORE STORM 360MM/ST30 (11986) зображення 8
Система рідинного охолодження Alphacool CORE STORM 360MM/ST30 (11986) зображення 9
Система рідинного охолодження Alphacool CORE STORM 360MM/ST30 (11986) зображення 10
Система рідинного охолодження Alphacool CORE STORM 360MM/ST30 (11986) зображення 11
Система рідинного охолодження Alphacool CORE STORM 360MM/ST30 (11986) зображення 12
Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1156, AM2, AM2+, AM3, AM3+, AM4, AM5, 1150, 1151, 1155, 1200, 1700, 2011-3, діаметр вентиляторів - 120 мм, Підсвічування - ARGB, 2500 об/хв, матеріал радіатора - мідь, рівень шуму - 31.5 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, чорний
Центральний елемент системи охолодження - радіатор з міді. Завдяки цьому матеріалу досягається високий рівень тепловіддачі, що значно перевершує альтернативні рішення. Система обладнана трьома вентиляторами діаметром 120 мм, що забезпечують потужний повітряний потік і сумарно здатні досягнути максимальної частоти обертів у 2500 об/хв. Це дозволяє швидко і ефективно відводити тепло навіть при інтенсивних навантаженнях.
Основні характеристики
Для процесорів INTELAMD
Кількість вентиляторів 3
Діаметр вентиляторів 120 мм
Підсвічування ARGB
Максимальна частота обертів 2500 об/хв
Додаткові характеристики
Матеріал радіатора мідь
Тиск 3.17 мм H2O
Повітряний потік 118.93 CFM
Управління швидкістю обертання так
Рівень шуму 31.5 dB
Роз'єми живлення 4-pin PWM
Напруга живлення вентиляторів 12 В
Фізичні характеристики
Розміри радіаторів 391.5 x 124 x 30 мм
Розміри вентиляторів 120 х 120 х 25 мм
Розмір водоблоку 65 x 65 x 41 мм