Пристрій безперебійного живлення Vinga LED 600VA metal case with USB (VPE-600MU)
Код товару: U0272629
+131 балів
Немає в наявності
для відеоспостереження, для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 360 Вт, 600 В*А, апроксимована (ступінчаста) синусоїда, 220 В ± 25 %, АКБ - вбудована, 12V / 7AH x 1, LCD - без дисплея, 95 х 320 х 165 мм, 5.5 кг
Цей пристрій здатний підтримувати потужність до 360 Вт при заявлених 600 В*А, що робить його ідеальним вибором для живлення робочих станцій та серверів з імпульсними блоками живлення. Завдяки акумулятору ємністю 12V/7AH, Vinga LED 600VA підтримує автономну роботу навіть при повному вимкненні мережі, забезпечуючи час на коректне завершення роботи та збереження важливих даних.
Основні характеристики
Тип виробу резервні з апроксимованої синусоїдою
Тип виконання класичний
Потужність, Вт 360 Вт
Потужність, ВА 600 В*А
Вхідна напруга 220 В ± 25 %
Акумуляторна батарея вбудована
Кількість АКБ 1
Вбудована батарея 12V / 7AH x 1
Кількість розеток 2 x Schuko
Додатковий фільтр RJ-45
Час переходу на батарею, мс 2-7 мс
Інтерфейс підключення USB
РК-дисплей без дисплея
Додатково не сумісний з БЖ з APFC
Розмір, мм (ШхГхВ) 95 х 320 х 165 мм
Вага, кг 5.5 кг
Інші
Виробник Vinga
Модель LED 600VA metal case with USB
Артикул VPE-600MU
Гарантія, міс 12
+131 бал
BrainUp
Немає в наявності
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Оплата
Готівкова, Безготівкова, VISA/Mastercard
Обмін / повернення
Обмін / повернення товару протягом 14 днів
Гарантія: 12 місяців
Схожі товари:
+64 балів
+100 балів
Залишити відгук
Гарантована стабільність
Продуктивність без перерв
Гарантія стабільності
Захист в широкому діапазоні
Діапазон корекції напруги становить ± 25% від 220 В. При більш інтенсивних скачках пристрій перестає взаємодіяти з мережею і подає електрику в ПК безпосередньо з батарей. Незалежно від того, які коливання відбуваються в мережі, ви можете бути впевнені у надійній роботі вашого обладнання з Vinga LCD 600VA.