Пристрій безперебійного живлення LogicPower LPY- B - PSW-7000VA+, 10А/15А, 48V (6616)
Код товару: U0630641
+896 балів
Немає в наявності
для побутової техніки, для котлів, для серверних стійок, лінійно-інтерактивний (line interactive), 5000 Вт, 7000 В*А, правильна (чиста) синусоїда, 140-275 В, АКБ - зовнішня (опція), без батареї, LCD - дисплей, 405 x 240 x 340 мм, 27.1 кг, дбж для котла
Джерело безперебійного живлення LogicPower LPY-B-PSW-7000VA+ вирізняється високою якістю і надійністю, забезпечуючи безперервне живлення найрізноманітніших пристроїв, від електронагрівальних котлів до систем аварійного освітлення. З потужністю 5000 Вт та здатністю підтримувати навантаження до 7000 ВА, цей ДБЖ ідеально впорається з вимогами як промислових, так і побутових електроприладів.
Завдяки інтерактивній лінійній архітектурі, LogicPower LPY-B-PSW-7000VA+ може ефективно вирівнювати вхідну напругу в діапазоні від 140 до 275 В, автоматично налаштовуючи її до оптимального рівня 220 В±10%. Це досягається через використання чистої синусоїди, що забезпечує стабільну і безпечну роботу вашої техніки, а також пропонує високий рівень захисту для чутливих електронних компонентів.
Особлива перевага цього джерела безперебійного живлення - підтримка зовнішньої акумуляторної батареї на 48 В, що дозволяє значно розширити час автономної роботи. Завдяки мікропроцесорному управлінню, струм заряду батареї може автоматично регулюватися з можливістю перемикання на 10А або 15А, оптимізуючи процес заряджання.
Основні характеристики
Тип виробу тривалої дії з правильною синусоїдою
Тип виконання класичний
Потужність, Вт 5000 Вт
Потужність, ВА 7000 В*А
Форма вихідної напруги правильна (чиста) синусоїда
Акумуляторна батарея зовнішня (опція)
Автон. робота при max навантаж залежить від АКБ(зовнішня)
Напруга зовнішньої АКБ 48 В
Вбудована батарея без батареї
Кількість розеток 2 x Schuko
Час переходу на батарею, мс 4-6
РК-дисплей дисплей
Розмір, мм (ШхГхВ) 405 x 240 x 340 мм
Вага, кг 27.1 кг
Інші
Виробник LogicPower
Модель LPY- B - PSW-7000VA+, 10А/15А, 48V
Гарантія, міс 12
+896 балів
BrainUp
Немає в наявності
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.