Пристрій безперебійного живлення LogicPower LPM-UL825VA (4981)
Код товару: U0216877
+159 балів
Немає в наявності
для мережевого обладнання, для ноутбуків, для домашніх ПК, для робочих станцій, лінійно-інтерактивний (line interactive), 577 Вт, 825 В*А, апроксимована (ступінчаста) синусоїда, 145-290 В, АКБ - вбудована, 12V / 9 AH x 1, LCD - дисплей, 85 x 305 x 140 мм, 5.8 кг
Основна потужність цього пристрою становить 577 Вт, а потужність у вольт-амперах - 825 ВА. Це означає, що ви можете підключити до пристрою різноманітні пристрої, такі як комп'ютери, системи освітлення або системи зв'язку без ризику втрати даних або важливих функцій. Дві Euro-розетки (Schuko) дозволяють легко підключати обладнання, забезпечуючи гнучкість у виборі споживачів.
Форма вихідної напруги має апроксимовану (ступінчасту) синусоїду, що є достатнім для роботи більшості побутових та офісних приладів. Завдяки підтримці широкого діапазону вхідної напруги - від 145 до 290 В, LPM-UL825VA легко адаптується до змін у мережі, надійно стабілізуючи її.
Основні характеристики
Тип виробу резервні з апроксимованої синусоїдою
Тип виконання класичний
Потужність, Вт 577 Вт
Потужність, ВА 825 В*А
Вхідна напруга 145-290 В
Автон. робота при max навантаж 10 - 15 хв
Акумуляторна батарея вбудована
Кількість АКБ 1
Вбудована батарея 12V / 9 AH x 1
Кількість розеток 2 x Schuko
Час переходу на батарею, мс 4-6
Інтерфейс підключення USB
РК-дисплей дисплей
Додатково не сумісний з БЖ з APFC
Розмір, мм (ШхГхВ) 85 x 305 x 140 мм
Вага, кг 5.8 кг
Інші
Виробник LogicPower
Модель LPM-UL825VA
Артикул 4981
Гарантія, міс 12
+159 балів
BrainUp
Немає в наявності
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.