Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSO-2000, 2000VA (EG-UPSO-2000)
Код товару: U0846093
+506 балів
Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSO-2000, 2000VA (EG-UPSO-2000) зображення 2
Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSO-2000, 2000VA (EG-UPSO-2000) зображення 3
для побутової техніки, для котлів, для ноутбуків, для холодильників, для домашніх ПК, безперервної дії (on line), 1800 Вт, 2000 В*А, правильна (чиста) синусоїда, 220 В ± 25 %, АКБ - вбудована, 12V / 7AH x 6, LCD - дисплей, 191 x 419 x 335 мм, 23.1 кг, дбж для котла
EnerGenie EG-UPSO-2000 надає потужність у 2000 ВА і 1800 Вт, що дозволяє компактно й ефективно живити ваші важливі пристрої, включаючи комп'ютери, сервери та інше високочутливе обладнання. З вихідною напругою у формі чистої синусоїди, ДБЖ забезпечує високу якість енергопостачання, яке відповідає вимогам навіть найвибагливішої техніки та зберігає її функціональність на найвищому рівні.
Пристрій обладнаний інтелектуальною системою захисту від короткого замикання, перенапруги, стрибків напруги та грозових розрядів, що надійно оберігає вашу електроніку. Вбудовані акумуляторні батареї (12V / 7AH × 6) активуються автоматично, забезпечуючи додатковий захист з функцією запобігання перезаряду і перерозряду, що продовжує їхній термін служби.
Основні характеристики
Тип виробу тривалої дії з правильною синусоїдою
Тип архітектури безперервної дії (on line)
Тип виконання класичний
Потужність, Вт 1800 Вт
Потужність, ВА 2000 В*А
Форма вихідної напруги правильна (чиста) синусоїда
Вхідна напруга 220 В ± 25 %
Акумуляторна батарея вбудована
Автон. робота при max навантаж 8 - 20 хв
Кількість АКБ 6
Вбудована батарея 12V / 7AH x 6
Кількість розеток 4 x IEC 320 C13,  2 x Schuko
Додатковий фільтр RJ-11,  RJ-45
Інтерфейс підключення USBSmartSlotRS-232
РК-дисплей дисплей
Розмір, мм (ШхГхВ) 191 x 419 x 335 мм
Вага, кг 23.1 кг
Інші
Виробник EnerGenie
Модель EG-UPSO-2000, 2000VA
Артикул EG-UPSO-2000
Гарантія, міс 24
+506 балів
BrainUp
Є в наявності
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.