Пристрій безперебійного живлення Europower PSW-EPB800TW12
Код товару: U0375871
+144 балів
для побутової техніки, для відеоспостереження, для котлів, лінійно-інтерактивний (line interactive), 480 Вт, 800 В*А, правильна (чиста) синусоїда, 145-275 В, АКБ - зовнішня (опція), без батареї, LCD - дисплей, 208 x 415 x 283 мм, 6 кг, дбж для котла
Опис Europower PSW-EPB800TW12
Europower PSW-EPB800TW12 пропонує досить високу потужність у 480 Вт, що достатньо для підтримки роботи комп'ютерної техніки, телекомунікаційного обладнання або інших важливих електричних пристроїв. Завдяки лінійно-інтерактивній архітектурі, цей пристрій швидко реагує на зміни напруги, підтримуючи стабільний рівень живлення в межах 145-275 В.
Особливу увагу слід звернути на правильну (чисту) синусоїду вихідної напруги. Це вирізняє Europower з-поміж інших пристроїв та гарантує сумісність навіть з найчутливішими до якості напруги приладами. Наявність зовнішньої акумуляторної батареї, яка підключається опційно, дозволяє легко розширити можливості UPS залежно від ваших потреб, використовуючи 12 В батарею.
Основні характеристики
Тип виробу тривалої дії з правильною синусоїдою
Тип виконання класичний
Потужність, Вт 480 Вт
Потужність, ВА 800 В*А
Форма вихідної напруги правильна (чиста) синусоїда
Вхідна напруга 145-275 В
Акумуляторна батарея зовнішня (опція)
Напруга зовнішньої АКБ 12 В
Вбудована батарея без батареї
Кількість розеток 2 x Schuko
Час переходу на батарею, мс 2-6 мс
РК-дисплей дисплей
Розмір, мм (ШхГхВ) 208 x 415 x 283 мм
Вага, кг 6 кг
Інші
Виробник Europower
Модель PSW-EPB800TW12
Артикул PSW-EPB800TW12
Гарантія, міс 24
Штрихкод 2040725148210
+144 бали
BrainUp
Є в наявності
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.