Принтер чеків X-PRINTER XP-E200M USB (XP-E200M-U-0072)
Код товару: U0715611
+100 балів
Тип друку - термодрук, максимальна швидкість друку - 200 мм/с, ширина витратного матеріалу - 58 мм / 80 мм, інтерфейси - USB
Принтер чеків X-PRINTER XP-E200M USB (XP-E200M-U-0072) – це оптимальне рішення для підприємств, які цінують швидкість, ефективність та якість. Цей настільний принтер використовує термодрук, забезпечуючи максимальну швидкість до 200 мм/с, що значно підвищує продуктивність на робочому місці. Ви з легкістю можете змінювати ширину витратного матеріалу завдяки перегородці-регулятору, обирати між 58 мм та 80 мм, що робить його універсальним для різних потреб бізнесу.
Основні характеристики
Тип друку термодрук
Максимальна швидкість друку 200 мм/с
Розмір шрифту A: 12 x 24 точок,  B: 9 x 17 точок,  24x24
Ширина витратного матеріалу 58 мм / 80 мм
Інтерфейси USB
Розмір буфера пам'яті 128 КБ
Джерело живлення 100 - 240 В
Розміри 178 х 140 х 128 мм
Вага 1.2 кг
Колір чорний
Інші
Виробник X-PRINTER
Модель XP-E200M USB
Артикул XP-E200M-U-0072
Гарантія, міс 12
Штрихкод XP-E200M-U-00
+100 балів
BrainUp
Є в наявності
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.