Обігрівач Edler EDHT-7750
Код товару: U0613208
Обігрівач Edler EDHT-7750
Обігрівач Edler EDHT-7750
900
+31 балів
Немає в наявності
Побутовий, 22 кв.м, 2000 Вт, механічне, підлоговий, настінний, захист від перекидання, світловий індикатор роботи, IP24, опори (ніжки) для встановлення на підлозі, 2 кг, білий, чорний, конвектор
Опис Edler EDHT-7750
Цей обігрівач вирізняється своєю високою потужністю у 2000 Вт, що забезпечує швидке та ефективне нагрівання повітря. Відкритий голчастий нагрівальний елемент гарантує швидке прогрівання кімнати, дозволяючи вам насолоджуватися теплом майже одразу після вмикання.
Характеристики Edler EDHT-7750
Основні характеристики
Призначення Побутовий
Площа обігріву 22 кв.м
Потужність 2000 Вт
Нагрівальний елемент голчастийвідкритий
Тип управління механічне
Встановлення настіннийпідлоговий
Режими роботи 1250 Вт,  750 Вт,  2000 Вт
Фізичні характеристики
Габарити 570 х 400 х 145 мм