Ноутбук ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LX-SA065X (90NR0LF1-M00B20)
Код товару: U1102777
+2 499 балів
Ноутбук ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LX-SA065X (90NR0LF1-M00B20) зображення 2
Ноутбук ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LX-SA065X (90NR0LF1-M00B20) зображення 3
Ноутбук ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LX-SA065X (90NR0LF1-M00B20) зображення 4
Ноутбук ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LX-SA065X (90NR0LF1-M00B20) зображення 5
Ноутбук ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LX-SA065X (90NR0LF1-M00B20) зображення 6
Ноутбук ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LX-SA065X (90NR0LF1-M00B20) зображення 7
Ноутбук ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LX-SA065X (90NR0LF1-M00B20) зображення 8
Ноутбук ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LX-SA065X (90NR0LF1-M00B20) зображення 9
Ноутбук ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LX-SA065X (90NR0LF1-M00B20) зображення 10
Ноутбук ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LX-SA065X (90NR0LF1-M00B20) зображення 11
Ноутбук ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LX-SA065X (90NR0LF1-M00B20) зображення 12
18", 2560x1600 (WQXGA), Mini LED, Intel Core Ultra 9 275HX (2.1 - 5.4 ГГц), DDR - 64 ГБ, SSD - 4 ТБ (2 x 2 ТБ), NVIDIA GeForce RTX 5090, GPU - 24 ГБ, DLSS 4, Windows 11 Pro, 90 Втг, 3.3 кг
img
Швидкість для перемоги Перемагай із процесором Intel Core наступного покоління, відеокартою NVIDIA GeForce RTX для ноутбуків наступного покоління з максимальним TGP 175 Вт.
Найкращий із найкращих ROG Strix SCAR 18 2025-го модельного року пропонує найкращі можливості для ігор завдяки процесору Intel Core наступного покоління та відеокарті NVIDIA GeForce RTX для нового покоління з технологією Advanced Optimus. Цей потужний ноутбук може похвалитися оперативної пам’яті DDR5 5600 МГц і SSD-накопичувачами PCIe 4.0.
Графіка нового покоління Для потужних ігрових машин потрібна потужна відеокарта, тому SCAR 18 оснащено відеокартою NVIDIA GeForce RTX для ноутбуків наступного покоління. Завдяки максимальному TGP 175 Вт з технологією Dynamic Boost, підтримці Advanced Optimus і доступу до новітніх інструментів прискорення ШІ, зокрема DLSS і Frame Generation, ця відеокарта здатна підняти якість гри на небачені раніше висоти.
Ідеальний піт-стоп
Охолодження
Дисплей
Енергія на весь день Strix SCAR 18 оснащено акумулятором ємністю 90 Вт*год, що забезпечує достатній час автономної роботи для відтворення відео та перегляду вебсторінок. Він також підтримує живлення через порт USB Type-C потужністю до 100 Вт, щоб можна було легко поповнити заряд акумулятора в дорозі, якщо немає комплектного блоку живлення.
Основні характеристики
Серія (модельний ряд) ASUS ROG
Тип ноутбуку ігровий
Дисплей
Діагональ дисплея 18"
Роздільна здатність 2560x1600 (WQXGA)
Тип матриці Mini LED
Поверхня екрану матова
Частота оновлення екрану 240 Гц
Процесор
Покоління процесора Intel 15-е покоління
Кількість ядер процесора 24
Оперативна пам'ять
Тип оперативної пам'яті DDR5
Об'єм оперативної пам'яті 64 ГБ
Кількість слотів для оперативної пам'яті 2
Система зберігання данних
Тип накопичувача SSD
Об'єм SSD 4 ТБ (2 x 2 ТБ)
Стандарт інтерфейсу SSD M.2 PCI Express 4.0
Кількість слотів M.2 2
Відеокарта
Відеокарта NVIDIA GeForce RTX 5090
Об'єм відеопам'яті 24 ГБ
Версія DLSS DLSS 4
Мультимедіа
Веб-камера ІЧ-камера 1080P FHD для Windows Hello
Аудіосистема Dolby Atmos
Додаткові можливості стереодинаміки,  вбудований мікрофон
Комунікаційні можливості
Бездротові технології Wi-Fi 7 (802.11be)Bluetooth 5.4
Мережевий адаптер 2.5 Gigabit Ethernet
Порти і роз'єми
Інтерфейси та підключення 3 x USB 3.2 Gen 22 х Thunderbolt 5HDMIКомбінований аудіороз'єм
Програмне забезпечення
Операційна система Windows 11 Pro
Живлення
Ємність батареї 4 cell
Ємність акумулятора 90 Втг
Фізичні характеристики
Ширина 399 мм
Висота 32 мм
Глибина 298 мм
Вага 3.3 кг
Колір чорний
Інші
Виробник ASUS
Модель ROG Strix SCAR 18 G835LX-SA065X
Артикул 90NR0LF1-M00B20
Гарантія, міс 12
+2 499 балів
BrainUp
Є в наявності
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.