Монітор ASUS ROG Strix XG27ACMG (90LM0A60-B01370)
Код товару: U0976426
+526 балів
Немає в наявності
Монітор ASUS ROG Strix XG27ACMG (90LM0A60-B01370) зображення 2
Монітор ASUS ROG Strix XG27ACMG (90LM0A60-B01370) зображення 3
Монітор ASUS ROG Strix XG27ACMG (90LM0A60-B01370) зображення 4
Монітор ASUS ROG Strix XG27ACMG (90LM0A60-B01370) зображення 5
Монітор ASUS ROG Strix XG27ACMG (90LM0A60-B01370) зображення 6
Монітор ASUS ROG Strix XG27ACMG (90LM0A60-B01370) зображення 7
Монітор ASUS ROG Strix XG27ACMG (90LM0A60-B01370) зображення 8
Монітор ASUS ROG Strix XG27ACMG (90LM0A60-B01370) зображення 9
27", Fast IPS, 2560 x 1440, 270 Гц, 16:9, 400 кд/м2, 1000:1, 30 Вт, 1 х HDMI, 1 х USB Type-C, 1 x Нeadphone, 1 х DisplayPort, поворот монітора (Swivel), поворотний екран (Pivot), регулювання нахилу, регулювання по висоті, 613.7 x 509.6 x 218.8 мм, VESA - 100x100 мм, немає, 6.5 кг, чорний
img img img
Універсальність підключення забезпечується наявністю різноманітних інтерфейсів: USB Type-C для зарядки та передачі даних, DisplayPort, HDMI для підключення до різних пристроїв. Середній розмір кріплення VESA (100x100 мм) дозволяє легко налаштувати монітор на стіні або підставці.
Основні характеристики
Діагональ дисплея 27"
Тип матриці Fast IPS
Роздільна здатність 2560 x 1440
Частота оновлення екрану 270 Гц
Співвідношення сторін 16:9
Підсвічування WLED
Покриття матове
Час реакції матриці 1мс (GtG)
Яскравість 400 кд/м2
Контрастність статична 1000:1
Максимальна кількість кольорів 16.7 млн
Ширина видимої області 596.74 мм
Висота видимої області 335.66 мм
Технології синхронізації NVIDIA G-SYNCAdaptive-SyncAMD FreeSync PremiumASUS GamePlus
Роз'єми і інтерфейси
Інтерфейси та підключення 1 х DisplayPort1 x Нeadphone1 х USB Type-C1 х HDMI
Електричні параметри
Споживана потужність в робочому режимі 30 Вт
Споживана потужність у режимі очікування 0.5 Вт
Додатково
Регулювання нахилу -5° ~ +20°
Регулювання за висотою, мм 120
Поворот монітора (Swivel) -45° ~ +45°
Поворотний екран (Pivot) -90° ~ +90°
Вбудовані колонки немає
Фізичні характеристики
Розміри з підставкою 613.7 x 509.6 x 218.8 мм
Розміри без підставки 613.7 x 367.2 x 89.8 мм
Вага без упаковки 6.5 кг
Вага з упаковкою 9.2 кг
Колір чорний
Інші
Виробник ASUS
Модель ROG Strix XG27ACMG
Артикул 90LM0A60-B01370
Гарантія, міс 36
+526 балів
BrainUp
Немає в наявності
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.