Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 8GB (2x4GB) 2400 MHz G.Skill (F4-2400C15D-8GNT)
Код товару: U0156003
+77 балів
Немає в наявності
DDR4, 8 ГБ, У наборі - 2, Частота пам'яті - 2400 МГц, Таймінги - CL15, Напруга живлення - 1.2 В
DDR4 8GB (2x4GB) 2400 MHz G. Skill створена на базі новітнього покоління технології DDR. Як і всі модулі пам'яті компанії G. Skill, модулі пам'яті DDR4 спроектовані і створені таким чином, щоб повністю відповідати всім вимогам ентузіастів в області розгону ПК. Модулі пам'яті DDR4 забезпечують більш високу швидкість, більш низький час затримки, більш високу пропускну здатність і зменшене енергоспоживання в порівнянні з модулями пам'яті DDR3.
Основні характеристики
Тип пам'яті DDR4
Об'єм пам'яті 8 ГБ
Кількість модулів у наборі 2
Частота пам'яті 2400 МГц
Стандарти пам'яті PC4-19200
Таймінги CL15
Напруга живлення 1.2 В
Охолодження немає
Форм-фактор пам'яті 288-pin DIMM
Перевірка і корекція помилок (ECC) ні
Буферизація unbuffered
Додатково
Інші
Виробник G.Skill
Модель DDR4 8GB (2x4GB) 2400 MHz
Артикул F4-2400C15D-8GNT
Гарантія, міс 60