Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 2400 MHz Elite Team (TED416G2400C16DC01)
Код товару: U0156212
+151 балів
Немає в наявності
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 2400 MHz Elite Team (TED416G2400C16DC01) зображення 2
DDR4, 16 ГБ, У наборі - 2, Частота пам'яті - 2400 МГц, Таймінги - CL16, Напруга живлення - 1.2 В
Модуль пам'яті DDR4 2x8GB 2400MHz Team Elite UD-D4-4C (TED416G2400C16DC01).
Модуль оперативної пам'яті типу DDR4 фірми Team. Об'єм пам'яті 16 ГБ, частота роботи пам'яті 2400 МГц. Team є відомою фірмою-виробником модулів пам'яті та інших компонентів ПК. З такою планкою пам'яті можна значно підвищити продуктивність ПК.
Основні характеристики
Тип пам'яті DDR4
Об'єм пам'яті 16 ГБ
Кількість модулів у наборі 2
Частота пам'яті 2400 МГц
Стандарти пам'яті PC4-19200
Таймінги CL16
Напруга живлення 1.2 В
Форм-фактор пам'яті 288-pin DIMM
Перевірка і корекція помилок (ECC) ні
Буферизація unbuffered
Додатково
Інші
Виробник Team
Модель DDR4 16GB (2x8GB) 2400 MHz Elite
Артикул TED416G2400C16DC01
Гарантія, міс 60