Кулер до процесора 2E 2E-AC90D4-ARGB
Код товару: U0999165
593
+9 балів
Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - AM3, AM3+, AM4, 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1366, 1700, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 90 мм, Максимальна частота обертів - 600 об/хв, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 20 dB, роз'єми живлення - 3-pin, 4-pin, Підсвічування - ARGB, 4 теплові трубки
Опис 2E 2E-AC90D4-ARGB
Охолодження для процесора 2E GAMING Air Cool AC90D4-ARGB зі ARGB підсвічуванням розподіленою по внутрішній частині вентилятора та класичною баштовою конструкцією радіатора. Компактний кулер із тихим 90 мм вентилятором на гідравлічному підшипнику. Алюмінієвий радіатор з чотирма 6 мм мідними тепловими трубками, які вбудовані на певній відстані, що підвищує ефективність охолодження та впливає на розподіл повітряних потоків. Показник TDP становить 130W. Охолодження для процесора 2E GAMING Air Cool AC90D4-ARGB із відшліфованою поверхнею основи. Прямий контакт теплових трубок із процесором за DTH технологією, покращує тепловідведення. 2E GAMING Air Cool AC90D4-ARGB має зручне кріплення на актульні сокети. Пристрій не складно встановлювати та демонтувати.
Основні характеристики
Для процесорів INTELAMD
Сокет AM3AM3+AM41150115111551156120013661700
Тип системи охолодження активна (кулер)
Матеріал радіатора алюміній
Кількість вентиляторів 1
Діаметр вентиляторів 90 мм
Максимальна частота обертів 600 об/хв
Тип підшипників гідродинамічний (FDB Bearing)
Управління швидкістю обертання так
Повітряний потік 35 CFM
Рівень шуму 20 dB
Роз'єми живлення 3-pin,  4-pin
Напруга живлення вентиляторів 12 В
Підсвічування ARGB
Максимальний TDP 130 Вт
Розміри вентиляторів 90 x 90 x 25 мм
Розмір (загальний) 93 x 76 x 133 мм
Вага 400 г
Додатково 4 теплові трубки
Інші
Виробник 2E
Модель 2E-AC90D4-ARGB
Артикул 2E-AC90D4-ARGB
Гарантія, міс 12
Штрихкод 694743653007
669
+9 балів
BrainUp
Є в наявності
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.