Блок живлення NZXT 500W E500 (NP-1PM-E500A-EU)
Код товару: U0324626
Немає в наявності
Блок живлення NZXT 500W E500 (NP-1PM-E500A-EU) зображення 2
Блок живлення NZXT 500W E500 (NP-1PM-E500A-EU) зображення 3
Блок живлення NZXT 500W E500 (NP-1PM-E500A-EU) зображення 4
Блок живлення NZXT 500W E500 (NP-1PM-E500A-EU) зображення 5
Блок живлення NZXT 500W E500 (NP-1PM-E500A-EU) зображення 6
Блок живлення NZXT 500W E500 (NP-1PM-E500A-EU) зображення 7
Блок живлення NZXT 500W E500 (NP-1PM-E500A-EU) зображення 8
ATX 12V v2.4, 500 Вт, 24 pin, CPU - 4+4pin, GPU - 2x6+2 pin, SATA - 8, Peripheral - 3, +12V1 - 41А, 1x120 мм, 150 x 150 x 86 мм
img img img
Контроль енергоспоживання. БЖ E-серії відображає загальний час роботи і температуру, а також має індикатори потужності в реальному часі для трьох шин 12 В лінії. Порівнюйте витрата енергії ЦП і відеокарти з TDP і зберігайте дані за допомогою CAM!
Надійний і ефективний блок живлення. БЖ має сертифікацію 80 Plus Gold і забезпечує потужність харчування до потужність 500 Вт.
Безшумна робота. При навантаженні до 100 Вт режим «0 дБ» забезпечує повністю безшумну роботу. За допомогою CAM можна виставити криву вентилятора під систему або вибрати між безшумним, продуктивним і фіксованим режимами.
Основні характеристики
Стандарт БЖ ATX 12V v2.4
Потужність 500 Вт
Сертифікація 80 PLUS 80 PLUS Gold
Модуль PFC активний
Підключення материнської плати 24 pin
Підключення процесора 4+4pin
Підключення відеокарти 2x6+2 pin
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2
Кількість роз'ємів SATA 8
Кількість роз'ємів Peripheral 3
OutputСurrent +5V 20A
OutputСurrent +3,3V 20A
OutputCurrent +12V1 41А
OutputСurrent -12V 0.3А
OutputСurrent +5Vsb
Тип охолодження вентилятор
Діаметр вентиляторів 1x120 мм
Розмір, мм 150 x 150 x 86 мм
Інші
Виробник NZXT
Модель 500W E500
Артикул NP-1PM-E500A-EU
Гарантія, міс 12