За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд процесора Intel Pentium DC E6400 (tray), для комп'ютерів із хорошим співвідношенням вартості та продуктивності

img

Процесор Intel Pentium DC E6400 (tray) розроблявся спеціально для комп'ютерів середньої продуктивності, затребуваних в середовищі офісних працівників і домашніх користувачів з не надто високими потребами. Це масовий продукт, що відрізняється хорошими показниками енергоефективності та вартості.

 

Це 2-ядерний процесор з частотою 2,13 ГГц (без особливих зусиль його можна розігнати до 3,8 ГГц і навіть вище). Графічне ядро ​​відсутня. Тактова частота шини становить 1066 МГц, а об'єм кеш-пам'яті другого рівня - 2 МБ. Процесор побудований по 45 нм технології, рівень його енергоспоживання складає 65 Вт. Для його підключення необхідна материнська плата з сокетом s775.

 Процессор Intel Pentium DC E6400 (tray)

Потрібно відзначити, що не слід плутати процесори Pentium DC E6400 і Core 2 Duo E6400. Незважаючи на однакові індекси, це різні процесори. Тим більше, що в другому випадку мова йде про досить «стародавньої» моделі.

 

Процесор поставляється в впізнаваною синій упаковці, в комплекті з досить ефективною системою охолодження (не підходить в тому випадку, якщо ви вирішите зайнятися розгоном) та друкованої документацією.

 

Висновок

 

Intel Pentium DC E6400 - продукт, розрахований на масових споживачів, які бажають отримати досить високу продуктивність при низькій вартості. На момент своєї появи це був найкращий процесор у своєму класі. Сьогодні дана модель вже застаріла, але все ще володіє хорошим потенціалом.

12.11.2013 36
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!