Перевірте написання, чи введіть найближчий до вас
| Країна виробник | Україна |
|---|---|
| Рік | 2024 |
| Тип амортизації | Жорстка |
| Матеріал рами | Алюміній, полегшена |
| Руль | сталь, ширина 560мм |
| Каретка | Картридж, з пило-вологозахистом |
| Касета/тріскачка | нема |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Ободи | алюміній, одностінний з проточкою |
| Сідло | Комфортне, з м'яким наповнювачем |
| Педалі | пластикові платформи на кульковому підшипнику |
| Вага велосипедиста, кг | до 40 кг |
| Винос | 1" З обмеженням повороту керма 130° (захист від падіння) |
1 BrainUp надає право на знижку в 1 ₴
Скористатися нарахованими БрейнАпами можна вже з 15 дня після здійснення покупки / доставки замовлення. А можна й не поспішати, адже термін дії балів - 3 роки! - Більше часу та можливостей для вигоди!
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
ДетальнішеВаше місто:
Готівкова, Безготівкова, VISA/Mastercard
Обмін / повернення товару протягом 14 днів
Гарантія: 18 місяців
Інші товари категорії
1 BrainUp надає право на знижку в 1 ₴
Скористатися нарахованими БрейнАпами можна вже з 15 дня після здійснення покупки / доставки замовлення. А можна й не поспішати, адже термін дії балів - 3 роки! - Більше часу та можливостей для вигоди!
1 BrainUp надає право на знижку в 1 ₴
Скористатися нарахованими БрейнАпами можна вже з 15 дня після здійснення покупки / доставки замовлення. А можна й не поспішати, адже термін дії балів - 3 роки! - Більше часу та можливостей для вигоди!
1 BrainUp надає право на знижку в 1 ₴
Скористатися нарахованими БрейнАпами можна вже з 15 дня після здійснення покупки / доставки замовлення. А можна й не поспішати, адже термін дії балів - 3 роки! - Більше часу та можливостей для вигоди!
1 BrainUp надає право на знижку в 1 ₴
Скористатися нарахованими БрейнАпами можна вже з 15 дня після здійснення покупки / доставки замовлення. А можна й не поспішати, адже термін дії балів - 3 роки! - Більше часу та можливостей для вигоди!
1 BrainUp надає право на знижку в 1 ₴
Скористатися нарахованими БрейнАпами можна вже з 15 дня після здійснення покупки / доставки замовлення. А можна й не поспішати, адже термін дії балів - 3 роки! - Більше часу та можливостей для вигоди!
Доставка Ваше місто
Вартість доставки кур'єром по м. Київ становить 35 ₴, при замовленні від 250 ₴ - безкоштовно!
Доставка виконується у обраний Вами час з 10:00 до 22:00 до під'їзду.
Ваше замовлення доставлять у той же день за умови його оформлення до 12:00 та наявності товару на складі.
службами Нова Пошта/Укрпошта - 35₴
кур'єром BRAIN - безкоштовно
від 1 000₴ - безкоштовно
до 1 000₴ - 35₴
від 1-20 кг - Безкоштовно
від 20-60 кг - 20₴ (від 4 поверху 25₴)
від 61-100кг - 30₴ (від 4 поверху 35₴)
від 101-150кг - 60₴ (від 4 поверху 100₴)
Понад 150 кг - За домовленістю
Підйом на ліфті прирівнюється до вартості підйому на 1 поверх. Оплата за підйом товару на поверх проводиться кур'єру особисто.
Ваше місто:
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Дякуємо
за реєстрацію!
Вам нараховано
₴ BrainUp
на рахунок
Угода
Помилка