Телевізор TCL 32FHD7900
Код товару: U1103880
Телевізор TCL 32FHD7900
Телевізор TCL 32FHD7900
7 499
+142 балів
Немає в наявності
Телевізор TCL 32FHD7900
Телевізор TCL 32FHD7900 зображення 2
Телевізор TCL 32FHD7900 зображення 3
Телевізор TCL 32FHD7900 зображення 4
Телевізор TCL 32FHD7900 зображення 5
Телевізор TCL 32FHD7900 зображення 6
Телевізор TCL 32FHD7900 зображення 7
Телевізор TCL 32FHD7900 зображення 8
Телевізор TCL 32FHD7900 зображення 9
Телевізор TCL 32FHD7900 зображення 10
Smart TV, з Wi-Fi, 32", 1920 x 1080, з HDR, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 2 х 5 (10 Вт), 2 x HDMI, Антенний, 1 x USB, 1 x RJ-45, CI, Аудіовихід, SPDIF, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (100х100мм), 730 x 482 x 182 мм, 3.7 кг
img img img
Опис TCL 32FHD7900
Вбудована аудіосистема потужністю 2 х 5 Вт з підтримкою Dolby Audio дарує чистий і глибокий звук, створюючи ефект присутності в центрі подій. Унікальна функція мультизвук дозволяє відтворювати звук як з динаміків телевізора, так і з підключених бездротових навушників, що робить його ідеальним рішенням для сімейного перегляду.
Характеристики TCL 32FHD7900
Основні характеристики
Тип телевізора з Wi-FiSmart TV
Примітка Офіційно імпортований ТВ
Дисплей
Діагональ екрану 32"
Роздільна здатність екрану 1920 x 1080
Тип матриці VA
Частота розгортки панелі 50 Гц
Зображення
Процесор зображення Quad Core
Технології поліпшення зображення HLG
Аудіо
Потужність динаміків 2 х 5 (10 Вт)
Порти і роз'єми
Інтерфейси підключення SPDIFАудіовихід2 x HDMICI1 x RJ-451 x USBАнтенний
Мультимедіа
Wi-Fi так
Підтримка Smart TV так
Bluetooth так
Операційна система Android 11
Додатково
Органи управління мультимедійний пульт,  Голосовий пошук
Енергоспоживання 27 Вт
Технічні компоненти
GPU IPQ 2.0 Engine
DDR 1GB
Flash Memory 4GB
Фізичні характеристики
VESA VESA (100х100мм)
Розміри з підставкою 730 x 482 x 182 мм
Розміри без підставки 716 х 424 х 43 мм