Телевізор Samsung UE65NU8500 (UE65NU8500UXUA)
Код товару: U0315510
Немає в наявності
Телевізор Samsung UE65NU8500 (UE65NU8500UXUA) зображення 2
Телевізор Samsung UE65NU8500 (UE65NU8500UXUA) зображення 3
Телевізор Samsung UE65NU8500 (UE65NU8500UXUA) зображення 4
Телевізор Samsung UE65NU8500 (UE65NU8500UXUA) зображення 5
Телевізор Samsung UE65NU8500 (UE65NU8500UXUA) зображення 6
Телевізор Samsung UE65NU8500 (UE65NU8500UXUA) зображення 7
Телевізор Samsung UE65NU8500 (UE65NU8500UXUA) зображення 8
Телевізор Samsung UE65NU8500 (UE65NU8500UXUA) зображення 9
Телевізор Samsung UE65NU8500 (UE65NU8500UXUA) зображення 10
Телевізор Samsung UE65NU8500 (UE65NU8500UXUA) зображення 11
Телевізор Samsung UE65NU8500 (UE65NU8500UXUA) зображення 12
вигнутий екран, Smart TV, з Wi-Fi, LED - телевізор, 4K-телевізори, 65", 3840 x 2160, з HDR, аналоговий, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 40 Вт, 4 x HDMI, Антенний, CI+, 1 x оптичний аудіо, 1 x RJ-45, 2 x USB, 1 x Супутниковий вхід, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (400x400мм), 1441.9 x 913.3 x 378.3 мм, 24.2 кг
img img img
Телевізор Samsung UE65NU8500 (UE65NU8500UXUA) з реальною роздільною здатністю4K UHD!
Кришталево чисте звучання. Реалізована в телевізорі аудіосистема конфігурації 2.1 дозволить вам повністю зануритися в атмосферу медіа. Вона представлена ​​кількома динаміками загальною потужністю 40 Вт. Задіяні в даній моделі конструкційні та технологічні рішення гарантують відтворення якісного звуку навіть на максимальному рівні гучності.
Основні характеристики
Тип телевізора вигнутий екран,  Smart TVз Wi-FiLED - телевізор4K-телевізори
Примітка Офіційно імпортований ТВ
Дисплей
Діагональ екрану 65"
Роздільна здатність екрану 3840 x 2160
Тип підсвічування LED підсвітка
Частота оновлення PQI 2700
Зображення
Процесор зображення Quad Core
Аудіо
Потужність динаміків 40 Вт
Порти і роз'єми
Мультимедіа
Wi-Fi так
Підтримка Smart TV так
Bluetooth так
Додатково
Вигнутий екран так
Енергоспоживання 220 Вт
Фізичні характеристики
VESA VESA (400x400мм)
Розміри з підставкою 1441.9 x 913.3 x 378.3 мм
Розміри без підставки 1441.9 x 833.8 x 113.6 мм