Телевізор Samsung UE55MU9000 (UE55MU9000UXUA)
Код товару: U0255981
Немає в наявності
Телевізор Samsung UE55MU9000 (UE55MU9000UXUA) зображення 2
Телевізор Samsung UE55MU9000 (UE55MU9000UXUA) зображення 3
Телевізор Samsung UE55MU9000 (UE55MU9000UXUA) зображення 4
Телевізор Samsung UE55MU9000 (UE55MU9000UXUA) зображення 5
Телевізор Samsung UE55MU9000 (UE55MU9000UXUA) зображення 6
Телевізор Samsung UE55MU9000 (UE55MU9000UXUA) зображення 7
Телевізор Samsung UE55MU9000 (UE55MU9000UXUA) зображення 8
Телевізор Samsung UE55MU9000 (UE55MU9000UXUA) зображення 9
вигнутий екран, Smart TV, з Wi-Fi, 4K-телевізори, 55", 3840 x 2160, аналоговий, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 40 Вт, 4 x HDMI, Антенний, CI+, 1 x оптичний аудіо, 1 x RJ-45, 3 x USB, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (400x400мм), 1226 x 799.7 x 351 мм, 17.9 кг
img img img
Це також зменшує спотворення при перегляді.
HDR1000/Extreme
Dynamic Color Crystal
Ultra Black
Peak Illuminator
Дизайн 360
Гармонійний вигин
Рішення Clean Cable Solution
Remote Control One
Для любителів мегакомфорту - голосове перемикання каналів.
Smart View
Інтерфейс Smart Hub
Основні характеристики
Тип телевізора вигнутий екран,  Smart TVз Wi-Fi4K-телевізори
Примітка Офіційно імпортований ТВ
Дисплей
Діагональ екрану 55"
Роздільна здатність екрану 3840 x 2160
Тип матриці LCD
Частота оновлення PQI 2700
Зображення
Процесор зображення UHD Remastering Engine
Аудіо
Потужність динаміків 40 Вт
Порти і роз'єми
Інтерфейси підключення 1 x RJ-451 x оптичний аудіоCI+Антенний4 x HDMI3 x USB
Мультимедіа
Wi-Fi так
Bluetooth так
Підтримка Smart TV так
Фізичні характеристики
VESA VESA (400x400мм)
Розміри з підставкою 1226 x 799.7 x 351 мм
Розміри без підставки 1226 x 714.4 x 58.2 мм