Телевізор Philips 32PHT4100/12
Код товару: U0145357
Телевізор Philips 32PHT4100/12
Телевізор Philips 32PHT4100/12
6 579
Немає в наявності
Телевізор Philips 32PHT4100/12
Телевізор Philips 32PHT4100/12 зображення 2
Телевізор Philips 32PHT4100/12 зображення 3
Телевізор Philips 32PHT4100/12 зображення 4
LED - телевізор, без інтернету, 32", 1366 x 768, аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, 16 Вт, 2 x HDMI, Headphone, Антенний, Scart, 1 x цифровий аудіовихід, CI+, 1 x USB, Аудіовхід, Підтримка Smart TV - відсутня, VESA - VESA (100х100мм), 726 x 464 x 181 мм, 4.8 кг
img img img
Опис Philips 32PHT4100/12
Основні характеристики
Тип телевізора без інтернетуLED - телевізор
Примітка Офіційно імпортований ТВ
Дисплей
Діагональ екрану 32"
Роздільна здатність екрану 1366 x 768
Тип матриці LCD
Частота оновлення 100Гц
Зображення
Технології поліпшення зображення Perfect Motion Rate,  Digital Crystal Clear
ТВ-тюнер
Система кольоровості (підтримувані стандарти) NTSC,  PAL,  SECAM
Аудіо
Потужність динаміків 16 Вт
Порти і роз'єми
Інтерфейси підключення CI+Scart2 x HDMIHeadphoneАнтеннийАудіовхід1 x USB1 x цифровий аудіовихід
Мультимедіа
Підтримка Smart TV відсутня
Додатково
Фізичні характеристики
VESA VESA (100х100мм)
Розміри з підставкою 726 x 464 x 181 мм
Розміри без підставки 726 x 425 x 77 мм