Процесор INTEL Core™ i3 12100F (BX8071512100F)
Процесор INTEL Core™ i3 12100F (BX8071512100F) зображення 2
1700, 4 ядра, 8 потоків, 3.3 GHz, 4.3 GHz, Максимальний TDP - 58 Вт, 10nm, Кеш-пам'ять - 12 MB Intel Smart Cache, немає, Alder Lake, BOX
Основні технічні характеристики
Сімейство процесора Intel Core i3
Сокет 1700
Кількість ядер 4 ядра
Кількість потоків 8 потоків
Базова тактова частота процесора 3.3 GHz
Максимальна тактова частота процесора 4.3 GHz
Максимальний TDP 58 Вт
Техпроцес 10nm
Кеш-пам'ять 12 MB Intel Smart Cache
Пам'ять
Максимальний обсяг оперативної пам'яті 128 GB
Тип оперативной пам'яті DDR4,  DDR5
Максимальна швидкодія пам'яті 4800 MHz
Кількість каналів пам'яті 2
Максимальна пропускна здатність пам'яті 76.8 GB/s
Відео
Графічне ядро немає
Додаткові характеристики
Покоління процесорів Intel Alder Lake
Максимально допустима температура 100°C
Версія PCI express 5.0
Дата виходу 1 квартал 2022
Тип поставки BOX
Охолодження в комплекті кулер у комплекті
Інші
Виробник INTEL
Модель Core™ i3 12100F
Артикул BX8071512100F
Гарантія, міс 36
Тип поставки:
Тип поставки:
+92 бали
BrainUp
+120 балів
BrainUp
Є в наявності
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.