Монітор AOC Q27G2S/EU
Код товару: U0861754
Монітор AOC Q27G2S/EU
Монітор AOC Q27G2S/EU
10 690
+233 балів
Немає в наявності
Монітор AOC Q27G2S/EU
Монітор AOC Q27G2S/EU зображення 2
Монітор AOC Q27G2S/EU зображення 3
Монітор AOC Q27G2S/EU зображення 4
Монітор AOC Q27G2S/EU зображення 5
Монітор AOC Q27G2S/EU зображення 6
Монітор AOC Q27G2S/EU зображення 7
Монітор AOC Q27G2S/EU зображення 8
Монітор AOC Q27G2S/EU зображення 9
Монітор AOC Q27G2S/EU зображення 10
27", IPS, 2560 x 1440, 165 Гц, 16:9, 350 кд/м2, 1000:1, 27 Вт, 2 х HDMI, 1 x Нeadphone, 1 х DisplayPort, поворот монітора (Swivel), поворотний екран (Pivot), регулювання нахилу, регулювання по висоті, 611.8 х (398.6~528.6) х 227.4 мм, VESA - 100x100 мм, немає, 5.6 кг, чорний
img img img
Опис AOC Q27G2S/EU
Роздільна здатність QHD
Панель IPS
Частота оновлення 165 Гц
Час відгуку 1 мс
Регульована по висоті підставка
Налаштування повороту
Низька затримка вводу
Режим 6 ігор
AOC Shadow Control та AOC Game Color
Dial Point для точнішого прицілювання
AOC G-Menu
Характеристики AOC Q27G2S/EU
Основні характеристики
Діагональ дисплея 27"
Тип матриці IPS
Роздільна здатність 2560 x 1440
Співвідношення сторін 16:9
Підсвічування WLED
Покриття матове
Час реакції матриці 1мс
Яскравість 350 кд/м2
Максимальна кількість кольорів 1.07 млрд
Технології синхронізації Adaptive-Sync
Роз'єми і інтерфейси
Інтерфейси та підключення 1 х DisplayPort1 x Нeadphone2 х HDMI
Електричні параметри
Споживана потужність у режимі очікування 0.5 Вт
Додатково
Регулювання за висотою, мм 130
Поворот монітора (Swivel) -30° ~ +30°
Вбудовані колонки немає
Фізичні характеристики
Розміри з підставкою 611.8 х (398.6~528.6) х 227.4 мм
Розміри без підставки 611.8 х 365.8 х 49.2 мм