Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR3 4GB 1066 MHz Kingston (KVR1066D3S7/4G)
Код товару: D0003724
+132 балів
Немає в наявності
DDR3, 4 ГБ, У наборі - 1, 1066 МГц, CL7, 1.5 В, non-ECC
- вища пропускна спроможність (до 19200 МБ/с);
- понижене тепловиділення (результат зменшення напруги живлення);
- менше энергоспоживання та поліпшене енергозбереження.
Модуль пам'яті SоDM DDR3 4096Mb Kingston (KVR1066D3S7/4G) - працює з тактовою частотою 1333 MHz, і з піковою швидкістю передачі даних 10600 МБ/с.
Основні характеристики
Тип пам'яті DDR3
Об'єм пам'яті 4 ГБ
Кількість модулів у наборі 1
Частота пам'яті 1066 МГц
Таймінги CL7
Напруга живлення 1.5 В
Перевірка і корекція помилок (ECC) non-ECC
Охолодження немає
Додатково
Інші
Виробник Kingston
Модель SoDIMM DDR3 4GB 1066 MHz
Артикул KVR1066D3S7/4G
Гарантія, міс 99