Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 8GB (2x4GB) 1600 MHz Kingston (KHX1600C9D3K2/8GX / KHX1600C9D3K2/8G)
Код товару: D0003479
+227 балів
Немає в наявності
DDR3, 8 ГБ, У наборі - 2, Частота пам'яті - 1600 МГц, Таймінги - CL9, Напруга живлення - 1.65 В
Переваги в порівнянні з DDR2:
- вища пропускна спроможність (до 19200 МБ/с);
- понижене тепловиділення (результат зменшення напруги живлення);
- менше енергоспоживання та поліпшене енергозбереження.
DDR3 8192Mb Kingston (KHX1600C9D3K2/8GX) - це набір з двох модулів пам'яті по 4096MB (Kit 2x4096). Пам'ять працює з тактовою частотою 1600MHz, і з піковою швидкістю передачі даних 12800 МБ/c або 12.8 ГБ/с.
Основні характеристики
Тип пам'яті DDR3
Об'єм пам'яті 8 ГБ
Кількість модулів у наборі 2
Частота пам'яті 1600 МГц
Таймінги CL9
Напруга живлення 1.65 В
Додатково
Інші
Виробник Kingston
Модель DDR3 8GB (2x4GB) 1600 MHz
Артикул KHX1600C9D3K2/8GX / KHX1600C9D3K2/8G
Гарантія, міс 99