Кулер до корпусу 2E Magic Mirror ACF120MW-ARGB, 3x120мм (2E-ACF120MW-ARGB)
Код товару: U0999164
+30 балів
Кількість вентиляторів - 3, діаметр вентиляторів - 124 мм, тип підшипника - гідравлічний, 2000RPM, тип роз'єму підключення - 3-pin, 4-pin, Підсвітка - різнокольорова, рівень шуму - 20.5 дБ
Основні характеристики
Кількість вентиляторів 3
Діаметр вентиляторів 124 мм
Тип підшипника гідравлічний
Номінальна швидкість обертання 800RPM
Максимальна швидкість обертання 2000RPM
Тип роз'єму підключення 3-pin4-pin
Підсвітка різнокольорова
Рівень шуму 20.5 дБ
Додаткові характеристики
Управління швидкістю обертання за рахунок PWM
Повітряний потік 25.8 CFM
Тиск 2.05 мм H2O
Середнє напрацювання на відмову (MTBF) 30000 г
Напруга живлення вентиляторів 12 В
Споживана потужність 1.9 Вт
Фізичні характеристики
Вага 455 г
Колір білий
Інші
Виробник 2E
Модель Magic Mirror ACF120MW-ARGB, 3x120мм
Артикул 2E-ACF120MW-ARGB
Гарантія, міс 12
+30 балів
BrainUp
Є в наявності
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.