Населений пункт не знайдено.
Перевірте написання, чи введіть найближчий до вас
Пошук
Категорії
За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
 • підтримка клієнтів
 • 0 800 216 801
  оформлення замовлень
 • 0 800 216 802
  підтримка юридичних осіб
Населений пункт не знайдено.
Перевірте написання, чи введіть найближчий до вас
Замовити дзвінок
 • підтримка клієнтів
 • 0 800 216 801
  оформлення замовлень
 • 0 800 216 802
  підтримка юридичних осіб
 • Головна
 • Відгуки про інтернет магазин BRAIN: рейтинг, враження покупців

Відгуки про магазин BRAIN

“З самого початку наша компанія взяла за мету надати доступ до сучасних ІТ - технологій кожному мешканцю України. І сьогодні ми втілюємо цю ідею, вирішуючи питання, як бізнес сектору так і відвідувача нашого магазина.”


(с) СЕО компанії Шеремета Олег

Brain - професіонали №1 в ІТ на ринку України. Це голосно звучить, але підписуємось під кожним словом. Адже ми на ринку України з 1995 року і в нас за плечима величезний досвід, надійність, і найголовніше - сильна команда професіоналів.

Доброго дня, мене звати Тарас Мазур, я очолюю Мережу магазинів Brain Store та підрозділ Brain Online.

Професіонал №1 в ІТ - це перш за все, відповідальність перед клієнтом за якість наданих нами послуг. Ми постійно змінюємось для Вас, покращуємо свій сервіс та бізнес-процеси. Разом з цим постійно існують непередбачені збої, зокрема в логістиці, недоліки в складських процесах та як в будь-якій діяльності, людський фактор. Це бізнес, і на ньому завжди відображаються результати цих недоліків, наша ціль - не зважаючи на проблеми задовільнити потреби клієнтів і тримати слово професіонала.

Для того щоб Ви були завжди задоволені, ми відкриваємо канал прямої комунікації з керівником мережі та командою, яка працює над якістю сервісу та лояльністю клієнтів.

Жоден аудит не дасть повної картинки ситуації в магазинах. Виключно відгук та пропозиція клієнтів про наш сервіс покаже повну ситуацію в компанії. Ми не ідеальні, тому як керівник, прошу Вас стати агентом якості нашої мережі, долучитись до підтримки статусу професіонала. В свою чергу, гарантую, що всі Ваші відгуки та пропозиції я разом з командою розглядатимемо та оперативно вирішуватимемо проблеми. Адже якість нашого сервісу, це перш за все, задоволеність клієнтів.

У найближчі роки перед командою Brain стоїть шлях великих змін, від дизайну магазинів до процесів в компанії. Будь які зміни - це щось нове та не відразу ідеальне, тому прошу Вас залишати відгук та пропозиції щодо нашої діяльності. Ми почуємо кожного!

З повагою керівник Мережі магазинів Brain Store Тарас Мазур (я у Fb)

Залишити відгук

  Дякуємо за ваш відгук

  Найближчим часом його опрацює наш менеджер і за потреби зв’яжеться з вами за вказаним телефоном або email

  Підпишіться на розсилку та отримайте 100 Brain Up на покупки