За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Передзамовлення Apple Watch: 1,24 мільйона годинників в перший день

img

Для того щоб продати свій перший мільйон смартфонів iPhone компанії Apple знадобилося аж 74 дня. У випадку ж з першою партією плеєрів iPod цілих два роки. А ось «розумненьким» годинники Apple Watch вистачило і одного дня, щоб продати майже мільйон гаджетів - 957000. Саме стільки американців замовило прийдешню новинку за один день 10 квітня.

Передзамовлення Apple Watch: 1,24 мільйона годин в перший день

Проте враховуючи, що деякі замовляли не один, а кілька годинників, то кількість наближається до 1,24 мільйонів пристроїв! І це незважаючи на те, що середня вартість замовлення була більше $500.

Армії шанувальників Apple можна тільки позаздрити, адже згідно зі статистикою 72% покупців годинників були покупцями товарів Apple в останні два роки, а 22% навіть стали володарями iPhone 6. До того ж 43% замовили Apple Watch, є власниками новітнього ноутбука MacBook.

Звичайно ж, велика частина попереднього замовлення належить «бюджетної» версії Sport з алюмінієвим корпусом за $349. Але чимало й тих, до то замовив версію за $549 з корпусом із сталі. Були серед передзамовлення і елітні версії Apple Watch, цінник на які стартують від $10 000.

Передзамовлення Apple Watch: 1,24 мільйона годин в перший день

Аналітики впевнені, що за фінансовий рік, а значить до вересня, компанія Apple зможе продати 8 млн. своїх годинників, у той час як виробничі потужності дозволяють випускати більше 20 млн штук на рік.

Читайте також статті на тему:

14.04.2015 1
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!