За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд PowerColor Radeon HD 6670 1024Mb: доступне універсальне рішення

img

Існує досить великий прошарок відеокарт, які, хоча і відрізняються невеликою вартістю, цілком здатні витягувати сучасні ігри з середніми настройками, як у випадку з картою серії Radeon HD 6670 1024Mb від PowerColor.

Radeon HD 6670, недорога, компактна, досить тиха і непогано справляється з досить складними графічними завданнями.

Цей процесор спеціально створювався під подібні рішення з робочою частотою 800 МГц, і можливістю невеликого збільшення. Однак розгінний потенціал цієї «видяха» дуже малий, так що майте це на увазі.

PowerColor Radeon HD 6670 1024Mb

Охолоджує графіком середній за розмірами алюмінієвий радіатор, накритий пластиковим кожухом з 92-мм вентилятором. Через форми кожуха система охолодження може здатися величезною. Але це не так, адже розмірів радіатора достатньо лише для накриття GPU, а мікросхеми пам'яті залишаються відкритими. Втім, вони й не потребують додаткового охолодженні.

До речі, про пам'ять. У даному випадку виробник вирішив задіяти 1024 МБ GDDR3, робоча частота якої становить 1333 МГц. Ви скажіть, ну чому б не використовувати тип GDDR5, нехай навіть і з меншою частотою? Можна, але тоді ця карта перестане бути такою доступною. Розрядність шини пам'яті типова - 128 біт.

Карта оснащена роз'ємами DVI-I, VGA (D-Sub) і HDMI. Одночасно можна задіяти два з них, отримавши зображення з максимальною роздільною здатністю 2560x1600 пікселів.

PowerColor Radeon HD 6670 1024Mb

Рішення поставляється в компактній коробці з документацією, диском з драйверами. Але перш ніж їх ставити, не полінуйтеся відвідати сайт виробника і скачайте версії новіші. Іноді це навіть трохи збільшує продуктивність.

Для установки відеокарти потрібен роз'єм PCI-Express x16 2.х і блоку живлення на 400 Вт. Цим вимогам відповідає переважна більшість сучасних комп'ютерів. У додатковому харчуванні вона не потребує. Довжина відеокарти становить 182 мм, так що поміститься в будь-який корпус.

Висновок:

Radeon HD 6670 1024Mb від PowerColor, це типовий приклад доступного рішення з досить просунутими характеристиками.

 

Відрізняючись недорогий вартістю, воно дозволить вам шпальти навіть у найсучасніші ігри, нехай і не на максимумі. Ви також можете встановити її в свій старий ПК для поліпшення наявної графічної підсистеми.

23.04.2014 5
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!