За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд iiyama XB2779QS-S1: вибираємо монітор з H-IPS матрицею для роботи з графікою

img

Якісний монітор з хорошою матрицею і великим охопленням колірного простору не обов'язково коштує великих грошей. І новий монітор XB2779QS-S1 від iiyama з якісною матрицею, відмінною передачею кольору простору sRGB і AdobeRGB це доводить.

Зовнішність у нього звичайнісінька: кути по краях закруглені, а чорну панель монітора доповнює вузька срібляста смужка. Підставка теж пофарбована в чорний, а ось коло біля основи штанги сріблястого кольору. Матеріал корпусу - пластик, з шорстким покриттям, що повліяело на зниження вартості монітора. Органи управління сенсорні і розташовані на лицьовій стороні праворуч на декоративній смужці. Кнопки підписані, але не світяться, що може вплинути на налаштування монітора в темряві. На задній панелі вгорі є решітка для відведення гарячого повітря, під якою видно два динаміка (2х2 Вт). Розміри моніторної панелі складуть 650х436х230 мм, а маса з підставкою буде 8,5 кг.

iiyama XB2779QS-S1

Монітор кріпиться на витонченій і масивної підставці. Під її пластиковим "прикриттям" переховується сталевий остов, а в основу підніжки вмонтований товстий шматок заліза. Надійність фіксації всієї конструкції забезпечить широка лапка. Для відводу проводів за межі робочої області в штанзі передбачено отвір. Зафіксувати моніторну панель можна за допомогою кнопки-фіксатора на стійці, що стане в нагоді при транспортуванні пристрою. Поворотна конструкція ніжки дозволяє повернути монітор вліво / вправо на 45 °, нахилити панель у верхнє положення на 17 ° і підняти панель над столом до 130 мм. Трохи бентежить відсутність розвороту панелі в портретну орієнтацію і не можливість нахилити монітор на себе. Так само монітор можна закріпити в фіксоване положення за допомогою сумісних кріплень VESA (100х100 мм).

27 "екран прикритий глянцевим мінеральним склом, з покриттям антивідблиску, що в сукупності з технологією One Glass Solution практично виключає відображення. Однак панель дуже мазка, а чорний колір матриці тільки підсилює ефект видимості бруду, і тут користувачеві потрібно грунтовно підбирати засоби для чищення, щоб не пошкодити покриття антивідблиску. Матриця тут H-IPS з роздільною здатністю 2560х1440 точок з підсвічуванням W-LED. Картинка на моніторі виглядає яскраво і соковито, а завдяки невеликому розміру пікселя (0,233 мм) вона ще й неймовірно чітка і деталізована.

iiyama XB2779QS-S1

У заявлених охопити колірних просторів присутній велика розбіжність (AdobeRGB - 86%, sRGB - 116%), що може збентежити розробників працюють з простором AdobeRGB. Але в теж час це можна виправити за допомогою колірних профілів (ICC / ICM), і утилітою для управління кольором (CMS). Глибина чорного кольору прийнятна, але не для професійних проектів. Заявлена ​​кількість відображуваних кольорів (16,7 млн.), буде виводитися з розрахунку 8 біт на канал. Контрастність більш ніж достатня, динамічний діапазон досягає 5 млн.: 1, але в звичайному режимі всього 1000:1.

У вас є можливість налаштовувати параметри в ручному режимі або вибрати один із встановлених. У швидких настройках присутній управління гучністю динаміків, вибір джерела сигналу і вхід в меню колірних налаштувань (I-Style Color). Пошук джерела сигналу так само можна надати автоматиці. У налаштуваннях відображення є функція примусового розтягування зображення на весь екран (Full screen), збереження пропорцій з розтяжкою зображення до кордонів екрану (Format), та виведення картинки 1:1 по центру екрана (Dot By Dot). Сервісне меню в моніторі відсутнє, але і наявних налаштувань вам цілком вистачить, щоб для вирішення будь-яких завдань.

iiyama XB2779QS-S1

Монітор не буяє інтерфейсами, лише найнеобхідніше: HDMI, Display Port, DVI-D, D-sub. Так само присутній окремий роз'єм для виведення звуку на вбудовані динаміки (роз'єм 3,5 мм, Audio-In/Out).

У комплекті йдуть кабелю (Аудіо, DisplayPort, DVI-D), драйвера.

Висновок

Монітор iiyama XB2779QS-S1 можна використовувати не тільки як ігрове рішення, але і для роботи з кольором.

Зважаючи недоліки заводського калібрування, які можна виправити за допомогою спеціальної утиліти і колірних профілів, все ж основним критерієм при виборі монітора буде його вартість. Пристрій цілком можна рекомендувати і професіоналам.  

12.06.2014 56
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!