За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

MadCatz V1 Flight Stick (MCB4423700B2/04/1): ідеальний джойстик для крутих віражів

img

Перемога в комп'ютерній грі багато в чому залежить від того, яке обладнання використовує геймер. І справа не тільки в продуктивності комп'ютера і відеокарті, але і в маніпуляторі, оскільки залежно від виду гри можна підібрати той чи інший гаджет.

 

Наприклад, для шутерів і стратегій краще всього використовувати клавіатуру і мишу, гонки потребують кермі і педалях, а от для авіасимуляторів ідеальним буде джойстик «класичного» типу.

MadCatz V1 Flight Stick (MCB4423700B2/04/1) - Це джойстик, який забезпечить вам чималу перевагу в віртуальному повітряному бою. Цей маніпулятор однаково добре підходить як для лівші, так і для праворуких, і відрізняється відмінною якістю.

Ручка джойстика ідеально лягає в руку, а розташування додаткових 5-ти кнопок відрізняється високою ергономікою і продуманістю. При цьому мається можливість забезпечити кожній з кнопок другий рівень контролю, для виконання двох різних команд (для їх перемикання використовується спеціальний перемикач).

джойстик MadCatz V1 Flight Stick

Та й зовнішній вигляд джойстика - на висоті. Він нагадує скорпіона, застиглого в загрозливій позі. Така форма не просто гарна, а й забезпечує ідеальну стійкість, що важливо при проходженні місії в небі. При цьому підставки-клешні від'єднуються, що спрощує зберігання аксесуара.

У комплекті з маніпулятором поставляється спеціальне ПЗ, що дозволяє створювати різні профілі для кожної з ваших улюблених ігор. Для підключення маніпулятора до комп'ютера використовується USB-роз'єм.

Висновок

Як бачите, джойстик MadCatz V1 Flight Stick був створений з урахуванням усіх побажань геймерів, що люблять авіасимулятори, так що перемога над ворогом у небі вам гарантована.

 

Пристрій традиційно зручно, надійно і функціонально, втім, як все що робить компанія MadCatz, відомий творець по-справжньому чудових ігрових аксесуарів.

04.10.2013 47
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!