За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Logic FIGHTER (Fi04 (BK / RD) -600): кращий корпус для створення ігрових систем

img

Хороший комп'ютерний корпус повинен відрізнятися не тільки якісним виконанням, а й можливістю побудови ефективної системи охолодження, та й привабливий зовнішній вигляд зайвим не буде.

Logic FIGHTER (Fi04 (BK / RD) -600) - це корпус у форм-факторі Midi Tower. Його агресивний дизайн наводить на роздуми про бойових роботах або космічних кораблях, так що відразу зрозуміло, що це рішення для справжнього геймера.

Передня панель прикрита металевою сіткою, яка добре пропускає повітря і дозволяє використовувати вентилятор з підсвічуванням, що виглядає дуже цікаво. Всього ж у ньому можна задіяти до 7-ми вентиляторів діаметром 120-140 мм (2 вже встановлені).

Передбачені також 3 відсіку 5.25" і 4 відсіки 3.5". Важливо, що приводи й накопичувачі в них можна встановлювати за допомогою санчат. Це економить час, підвищує зручність і дозволяє обійтися без інструментів.

Корпус Logic FIGHTER (Fi04(BK/ RD)-600)

У монтажної плиті передбачено великий отвір, так що змінити процесорний кулер годі й демонтуючи попередньо материнську плату.

На передній панелі корпусу знаходяться два роз'єми USB 3.0, eSATA, а також аудіовиходи для мікрофона і навушників. Роз'єми USB підключаються не до материнської плати, а до портів на інтерфейсній панелі.

Корпус поставляється разом з блоком живлення Logic ATX-600NF, потужністю в 600 ват, які встановлюються за знизу. Його буде достатньо для побудови системи з дуже високою продуктивністю.

Висновок

Корпус Logic FIGHTER (Fi04 (BK / RD) -600) призначений виключно для побудови високопродуктивних ігрових комп'ютерів.

 

Його відрізняє висока якість збірки, агресивний дизайн і можливість забезпечення ефективного охолодження системи. А в якості бонусів користувач отримає потужний блок живлення і максимальну зручність при збірці, тому використання викрутки в цьому випадку зводиться до мінімуму, що не може не радувати.

30.10.2013 0
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!