Пошук
Категорії
За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Замовити дзвінок
підтримка клієнтів
0 800 216 801
оформлення замовлень
0 800 216 802
підтримка юридичних осіб
Населений пункт не знайдено.
Перевірте написання, чи введіть найближчий до вас
  • Підтримка клієнтів
  • 0 800 216 801
    Оформлення замовлень
  • 0 800 216 802
    Підтримка юридичних осіб
Замовити дзвінок
підтримка клієнтів
0 800 216 801
підтримка клієнтів
0 800 216 802
підтримка юридичних осіб

Оптичні патчкорди

Отримати i
Якщо Ви хочете отримати товар із магазину Brain сьогодні протягом робочого дня - вибирайте фільтр «сьогодні».

Якщо ж Вам не критично отримати товар день у день - вибирайте фільтр «завтра», «післязавтра» і ми із задоволенням доставимо товар в зручний для Вас магазин або кур’єрською службою за попереднім погодженням з менеджером.

Замовлення можна оформити через сайт або по телефону 0 800 216 800 (безкоштовно зі всіх номерів по Україні).
Ціна:
ok
Тільки у наявності
Знайдено: 0 Показати
Категорія - н.д, Довжина - 3 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex
Категорія - н.д, Довжина - 2 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex
Категорія - н.д, Довжина - 1 м, тип роз'ємів - QSFP+ / QSFP+
Категорія - н.д, Довжина - 100 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex
Категорія - OS2, Довжина - 3 м, тип роз'ємів - SC - LC, кількість волокон - Duplex
Категорія - н.д, Довжина - 1 м, тип роз'ємів - SFP+ - SFP+
Категорія - н.д, Довжина - 1.5 м, тип роз'ємів - SC, кількість волокон - Simplex
Категорія - OS2, Довжина - 2 м, тип роз'ємів - LC - SC, кількість волокон - Duplex
Категорія - OM3, Довжина - 10 м, тип роз'ємів - LC/UPC - LC/UPC, кількість волокон - Duplex
Категорія - н.д, Довжина - 75 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex
Категорія - OS2, Довжина - 1 м, тип роз'ємів - SC - LC, кількість волокон - Duplex
Категорія - н.д, Довжина - 1 м, тип роз'ємів - FC-SC, кількість волокон - Simplex
Категорія - OS2, Довжина - 3 м, тип роз'ємів - LC/UPC - LC/UPC, кількість волокон - Duplex
Категорія - OM3, Довжина - 2 м, тип роз'ємів - SC, кількість волокон - Simplex
Категорія - OM3, Довжина - 2 м, тип роз'ємів - SC, кількість волокон - Simplex
Категорія - н.д, Довжина - 3 м, тип роз'ємів - FC-LC, кількість волокон - Duplex
Категорія - н.д, Довжина - 3 м, тип роз'ємів - LC - LC, кількість волокон - Duplex
Категорія - н.д, Довжина - 2 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex
Категорія - OM3, Довжина - 10 м, тип роз'ємів - SC - LC, кількість волокон - Duplex
Категорія - н.д, Довжина - 3 м, тип роз'ємів - SC/UPC - LC/UPC, кількість волокон - Simplex
Категорія - н.д, Довжина - 25 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex
Категорія - н.д, Довжина - 3 м, тип роз'ємів - SFP+ - SFP+

Категорія - н.д, Довжина - 3 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex
66 грн
+1 BRAIN UP

Категорія - н.д, Довжина - 2 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex
41 грн
817 грн
+12 BRAIN UP

Категорія - н.д, Довжина - 100 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex
301 грн
+5 BRAIN UP

Категорія - OS2, Довжина - 3 м, тип роз'ємів - SC - LC, кількість волокон - Duplex
205 грн
+3 BRAIN UP
856 грн
+13 BRAIN UP

Категорія - н.д, Довжина - 1.5 м, тип роз'ємів - SC, кількість волокон - Simplex
19 грн

Категорія - OS2, Довжина - 2 м, тип роз'ємів - LC - SC, кількість волокон - Duplex
201 грн
+3 BRAIN UP

Категорія - OM3, Довжина - 10 м, тип роз'ємів - LC/UPC - LC/UPC, кількість волокон - Duplex
357 грн
+8 BRAIN UP

Категорія - н.д, Довжина - 75 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex
248 грн
+2 BRAIN UP

Категорія - OS2, Довжина - 1 м, тип роз'ємів - SC - LC, кількість волокон - Duplex
262 грн
+6 BRAIN UP

Категорія - н.д, Довжина - 1 м, тип роз'ємів - FC-SC, кількість волокон - Simplex
46 грн

Категорія - OS2, Довжина - 3 м, тип роз'ємів - LC/UPC - LC/UPC, кількість волокон - Duplex
209 грн
+4 BRAIN UP

Категорія - OM3, Довжина - 2 м, тип роз'ємів - SC, кількість волокон - Simplex
868 грн
+25 BRAIN UP

Категорія - OM3, Довжина - 2 м, тип роз'ємів - SC, кількість волокон - Simplex
622 грн
+12 BRAIN UP

Категорія - н.д, Довжина - 3 м, тип роз'ємів - FC-LC, кількість волокон - Duplex
183 грн
Немає в наявності

Категорія - н.д, Довжина - 3 м, тип роз'ємів - LC - LC, кількість волокон - Duplex
160 грн
Немає в наявності

Категорія - н.д, Довжина - 2 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex
89 грн
Немає в наявності

Категорія - OM3, Довжина - 10 м, тип роз'ємів - SC - LC, кількість волокон - Duplex
306 грн
Немає в наявності

Категорія - н.д, Довжина - 3 м, тип роз'ємів - SC/UPC - LC/UPC, кількість волокон - Simplex
44 грн
Немає в наявності

Категорія - н.д, Довжина - 25 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex
127 грн
Немає в наявності
1155 грн
Немає в наявності

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!