За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд Samsung Galaxy A8 + (2018)

img

2017 рік ознаменований появою безрамкових смартфонів зі співвідношенням сторін сторін 18:9 і подвійною камерою. І, як зазвичай, такі параметри стали з'являтися не тільки в найдорожчих моделях, але і в середньому класі. Не стала виключенням і компанія Samsung. Перші в цьому ряду стали Galaxy A8 і Galaxy A8 +, які показали значний прорив у вдосконаленні представників цього бренду.

2017 рік ознаменований появою безрамкових смартфонів зі співвідношенням сторін сторін 18:9 і подвійною камерою. І, як зазвичай, такі параметри стали з'являтися не тільки в найдорожчих моделях, але і в середньому класі. Не стала виключенням і компанія Samsung. Перші в цьому ряду стали Galaxy A8 і Galaxy A8 +, які показали значний прорив у вдосконаленні представників цього бренду.


Дизайн

Galaxy A все частіше повторює дизайн попередніх моделей. Ось, наприклад, Galaxy A8 + дизайнери зробили трохи більше прямокутним, і він тепер більше схожий на Galaxy Note 8, принаймні, за формою корпусу. Корпус моделі скляний з тильної сторони, але має металеву рамку для міцності - за останніми віяннями моди у флагманах. Розробники зробили акцент на головному вау-факторі сучасності - екран займає максимальну площу поверхні. Для цього смартфон позбавили фізичної кнопки меню, а також з передньої частини видалили логотип компанії. Така ж трансформація була помічена і в Galaxy S8.

Однак, між флагманами і не флагманами продовжує зберігатися дистанція, оскільки виробнику вигідно, щоб у споживача було постійне бажання купувати більш топові товари. Для цього, в більш економному сегменті, рамки виявляються ширше, а у флагманських рішеннях простір екрану здається необмеженим - виникає таке почуття, що крім дисплея нічого і немає.

Але насправді все це рекламний трюк, адже у не флагманів просто є рамка, як це було завжди, а от різниця між співвідношенням сторін 16:9 і 18,5:9 вражає, і вже сама по собі служить вагомим аргументом для покупки.

Серія А має і багато інших подібних характеристик з топовими смартфонами. Для них також існують фірмові чохли Neon Flip Cover, в які вбудована підсвітка, яка спрацьовує під час вхідних дзвінків.

А яким ще параметром наділений A8 + (2018)? У нього також є сканер відбитків, але він знаходиться не на передній частині корпусу, а на задній кришці під об'єктивом камери. Здається, таке рішення зробило розташування сканера більш зручним, проте можна зачепити пальцем обʼєктив камери.

Навіть вмонтовано більш сучасний спосіб ідентифікації - по обличчю, але розробники не вважають такий засіб надійним і рекомендують ще додатково використовувати пароль.

Смартфон у повній мірі відповідає основним нормам і характеристикам, які ввійшли в моду в 2017 році. У першу чергу додано захист від вологи та піску, а також динамік, розташований на правій бічній поверхні. При цьому телефон розрахований на 2 NanoSIM, а також є роз'єм Type-C, який використовуються для зарядки, і вихід 3,5мм для навушників.

Не обійшлось і без особливостей: скляний корпус слизький, тому телефон потрібно тримати досить міцно. Чорний колір корпусу сильно збирає відбитки пальців. Але тут покупця можна порадувати: очікується, що в магазинах з'являться й інші кольори: золотий і аметист. На світлих відбитки не так виділяються.

Екран

Екран Galaxy A8 + (2018) за традицією у назві має слово Infinity, яке говорить про співвідношення сторін екрана 18,5:9 і про те, що у нього закруглені грані. Гаджет базується на матриці Super AMOLED і може похвалитися 6 дюймами і роздільною здатністю Full HD + (2200х1080).

І, хоча екран цього пристрою трохи не дотягує до флагманського, зображення смартфон має відмінне і питань не викликає. Він видає від 2 до 400 кд/м² яскравості підсвітки, а також можна самостійно переналаштувати передачу кольорів. Користувач може сам включити режими фільтрації синього. Для захисту екрану від відбитків пальців на нього нанесено олеофобне покриття.

Апаратна частина

Нововведення торкнулися і розумової частини апарату. Він базується на Exynos 7885 - SoC, створеному за схемою big. LITTLE з парою процесорних блоків і 14 нанометровим технологічним процесом. Один блок містить 6 ядер для повсякденних задач, і 2 ядра розраховані на велику трату ресурсів (до 2,2 Гц), графіка: Mali-G71 MP2 (до 1,3 ГГц).

Смартфон швидко справляється з завданнями завдяки ОЗУ 4 ГБ і має вбудовану пам'ять на 32 ГБ. Хоча є й версія зі співвідношенням 6/64 ГБ, але в Україну вона не поставляється. У версії на 32 ГБ вільні для користувача лише 23 ГБ, що на сьогоднішній день не назвеш серйозною перевагою. Наявні всі сучасні бездротові інтерфейси, можливість безконтактних платежів по NFC і MST, якісний сенсор.

При цьому доступна можливість додати ще 256 Гб пам'яті, однак за таку ціну все-таки хотілося б, щоб виробник додав достатню кількість вбудованої пам'яті. Цій моделі буде важко конкурувати з доступними в цьому ціновому сегменті потужними смартфонами з пам'яттю на 64 ГБ.

Galaxy A8+ зробив серйозний прорив вперед, у порівнянні з минулими моделями, особливо, завдяки переходу на нову платформу, але не можна сказати, що швидкість різко зросла при звичайних функціях. Однак, у грі та роботі з розширеними можливостями дисплея це стає одразу помітно. Принаймні, смартфон дуже потужний і така продуктивність цілком задовільнить основну масу користувачів.

Мультимедіа

У моделі є лише один динамік, який знаходиться трохи вище клавіші ввімкнення справа. І хоча така комплектація отримала розповсюдження тільки в минулому році, зробили це для більш комфортного використання, що є позитивним моментом.

Спочатку розташування гучномовця викликає незвичне почуття, особливо враховуючи, що звук виходить з правого боку. Але до кращого швидко звикаєш. Добре себе показали також розмовний динамік і вібро. Музична складова теж не відстає від аналогів, є вбудований еквалайзер.

Софт

На сьогоднішній день модель працює під керуванням Android 7.1.1 з оболонкою Samsung Experience 8.5. Звичні програми виробник змінив своїми аналогами. Можна використовувати месенджери з кількох акаунтів, а також завантажувати інші додатки з магазину додатків.

З новинок: можна налаштовувати екранні кнопки та приховувати їх у програмах, є розрахований на багато користувачів режим. Анімація сповіщень, звичайно, працює не так ефектно, як у Galaxy S8 / Note8.

Камери


Оптичні можливості характеризуються 16 МП і f/1.7, однодіодним спалахом і автофокусом. Фронтальна камера має подвійний сенсор на 16 і 8 Мп (f /1,9).

Оболонка камери схожа на попередні розробки, тому працювати з фотозйомкою просто та зручно. У режимі швидкого доступу налаштовуються експозиція, цифровий зум, а також корекція Авто-HDR. Також можна обрати різні стандартні режими: їжа, баланс білого, ніч, гіперлапс. Відео можна знімати в форматі Full HD, або Full HD +.

Якість зйомки справді вражає, але в складних умовах не завжди виправдовує очікування - помітні проблеми з шумами та деталізацією картинки. В плані зйомки флагмани виглядають набагато привабливіше, але в цьому ціновому сегменті рівень зйомки себе виправдовує.

Вражає й фронтальна камера - на високому рівні деталізація, створення портрету, змішані режими. Це дуже допомагає при створенні якісних селфі.

Час автономності

Смартфон має батарею на 3500 мАч. Цього достатньо на добу роботи при активному використанні, з розрахунку на 6-7 годин активності дисплея. У нормальному режимі можна "розтягнути задоволення" на півтори доби.

Ціна

Цінова політика в нашій країні є визначальним показником споживання. Galaxy A8 + (2018) поступає в продаж з ціною в 17 тисяч гривень. Але, швидше за все, з часом стане дешевше. Враховуючи захист від вологи і широкоформатний екран, в перший час ця модель буде конкурувати з минулорічними флагманами, які мають більш потужну начинку та камери.

Висновок


Galaxy A8 + (2018) - це погляд у майбутнє. Виробник зробив цю модель подібною до флагманських за параметрами, особливо що стосується Super AMOLED дисплея і вологостійкості - це два найбільш очікувані параметри в даному сегменті. Звичайно, збереглися і суттєві відмінності від топових моделей. З огляду на високу ціну, конкурентів з більш потужною начинкою в цьому сегменті буде досить. Але для справжніх цінителів Samsung це дуже цікаве рішення.

12.01.2018 732
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!