BRAIN-БЛОГ
Doogee X5 Max став вже третьою варіацією хіта продажів 2015 року, бюджетного смартфона Doogee X5. Компанія вміло використовує успіх цієї моделі, адже ми вже бачили просунутий Doogee X5 Pro і Doogee X5S.
Doogee X5 Max став вже третьою варіацією хіта продажів 2015 року, бюджетного смартфона Doogee X5. Компанія вміло використовує успіх цієї моделі, адже ми вже бачили просунутий Doogee X5 Pro і Doogee X5S. Можливо, слідом за цими версіями ми побачимо і Doogee X5 mini, що в принципі досить логічно. Але сьогодні ми повністю присвячуємо наш огляд тільки можливостям і особливостям Doogee X5 Max.
У комплектацію смартфона, який, до речі, тепер поставляється в коробці, яка не гірше, ніж у преміум-брендів, є все найнеобхідніше:
Приємним бонусом стане те, що захисну плівку на екран виробник вже наклеїв на заводі. Так що діставайте пристрій з коробки і користуйтеся: і економія, і захист, а також не потрібно витрачати час на пошуки плівки і того, хто її зможе нормально наклеїти на екран.
Основною відмінністю Doogee X5 Max став покращений дизайн і сенсор камери, а також можливість розблокування пристрою сканом відбитка пальців і більш свіжа версія Андроїда. Але найголовніше - це більш ємна батарея.
Однак про все це детальніше в нашому огляді далі.
Корпус смартфона повністю виконаний із пластику. На торцях окантовка пофарбована під хром. По обидва боки екрану є рамки, ширина яких становить три міліметри.
Фронтальна камера знаходиться над дисплеєм, там же розмістилися всі датчики, слуховий динамік.
Під екраном є три кнопки управління смартфоном, вони сенсорні, і мікрофон для розмов.
Порт microUSB і стандартний 3,5-міліметровий роз'єм для підключення гарнітури тут на верхньому торці. На нижньому торці є дві перфоровані зони для мультимедійного динаміка. Кнопки живлення і регулювання рівня гучності знаходяться на правій грані.
Задня кришка знімна і зроблена з пластика з матовим напиленням. Воно приємне на дотик і схоже на софт-тач. Завдяки цьому смартфон не норовить вислизнути з рук. Об'єктив основної камери знаходиться в лівому верхньому кутку, під ним – спалах.
Сканер відбитків пальців має майданчик квадратної форми з закругленими кутами і знаходиться прямо по центру задньої панелі. Одна лише наявність такого сканера в бюджетному смартфоні вже заслуговує доброго слова у бік виробника.
Довжина смартфона становить 142 міліметри, а товщина – 10,5 міліметрів. В ширину Doogee X5 Max - 72 міліметра. Важить мобільний телефон сто вісімдесят дев'ять грамів.
До якості складання жодних питань немає. Всі частини корпусу ретельно підігнані, ніяких люфтів або прогинів не помічено.
В цілому зовні X5 Max викликає лише позитивні емоції.
Розмір діагоналі дисплея становить п'ять дюймів, а роздільна здатність - 1280 х 720 пікселів. Матриця тут використана якісна IPS з повітряним прошарком, так що проблем з кутами огляду при перегляді або іграх не буде. Картинка чітка, деталізована, кольори насичені, але без перекосів у кислотні відтінки.
На сонці екран Doogee X5 Max залишається читабельним, та й у темряві мінімальний рівень підсвічування не змушує очі напружуватися.
Варто віддати належне розробникам, адже екран чітко відгукується навіть на легкі дотики, і при цьому правильно реагує і обробляє їх. Ніяких проблем ні з масштабуванням фоток, ні з набором повідомлень не спостерігається.
В іграх екран також веде себе адекватно, двічі натискати не доводиться.
Смартфон заснований на продуктивному рішенні: чотириядерний процесор Mediatek MT6580 з одним гігабайтом оперативної пам'яті. Об'єм вбудованої пам'яті становить вісім гігабайт.
Однак пам'ять можна розширити завдяки підтримці карток пам'яті – слот для microSD-карт знаходиться під задньою кришкою.
Робота інтерфейсу смартфона дуже плавна, навіть при сильному навантаженні на систему. Не помічено проблем і при відтворенні відео у високій роздільній здатності.
При тестуванні Doogee X5 Max показав у штучному тесті AnTuTu результат в двадцять п'ять тисяч балів.
Пограти на ньому теж можна. Якщо ігри більш-менш вимогливі, то краще виставити середні налаштування відображення графіки.
Наприклад, відомі всім «танчики» (World of Tanks: Blitz), смартфон витягує на швидкості до 50 fps, так що грати можна легко.
З коробки смартфон працює під управлінням операційної системи Android 6.0 Marshmallow. Єдине, що змінили, так це дизайн іконок. Меню повністю локалізовано російською та українською мовою.
Інтерфейс підтримує керування жестами, і швидкий доступ, в тому числі і можливість розблокування екрану подвійним тапом. Все це можна налаштувати.
Серед нововведень є також вбудований сканер QR-кодів. Ви також можете отримувати оновлення по повітрю.
Серед сервісів Google маємо повноцінний клієнт магазину Play Маркет.
А сторонні додатки представлені:
Під задньою кришкою є пара слотів для SIM-карток: один слот розрахований на microSIM, а у другий слот можна вставити nanoSIM.
Один слот підтримує лише зв'язок у мережі GSM, а другий – у мережі 3G WCDMA на частотах 850/900/1900/2000 МГц.
До прийому і якості голосового зв'язку ніяких претензій немає – вас чути відмінно, і ви в свою чергу точно також чуєте співрозмовника.
Бездротові комунікації представлені модулем Wi-Fi і Bluetooth. Все працює чітко, рівень сигналу відмінний і в п'яти метрах від маршрутизатора, крізь стіну, і в десяти метрах від нього, коли на шляху знаходяться вже дві стіни.
Розблокування смартфона відбувається шляхом зчитування сканування відбитків пальців. Сканер розпізнає відбитки досить точно і швидко.
Серед набору датчиків маємо акселерометр, датчик освітлення, датчик наближення.
Телефон оснащений GPS-модулем. Так що його можна використовувати і в якості навігатора. При тестуванні смартфон зловив при холодному старті п'ять супутників. Це хороший результат, так що ніяких проблем з навігацією немає.
На нижньому торці смартфона розташований зовнішній динамік з підтримкою 3D Stereo sound.
Він видає досить голосний звук, так що дзвінок, ви точно не проґавите.
За замовчуванням у налаштуваннях включений підсилювач гучності, тому звучання трохи спотворено. Ми рекомендуємо його вимкнути, тоді звук стане набагато чистішим. І не переживайте, на гучності це не позначиться.
За замовчуванням додаток камери при активації включає режим «Face Beauty». Ми рекомендуємо його відключити, так як він сильно псує якість фотографій.
Розібратися в налаштуваннях камери зможе будь-хто: стандартний інтерфейс, налаштування прості.
Основна камера має роздільну здатність в п'ять мегапікселів, автофокус і спалах. Тут застосовано фотомодуль GC5024 виробництва GalaxyCore. Його можна інтерполювати до восьми мегапікселів програмним методом.
Ви здивуєтеся, але при недостатньому освітленні камера добре справляється зі зйомкою.
Знімати відео можна у форматі Full HD. Якість зйомки: частота кадрів 22 fps. Фокусування при зйомці відео відбувається за допомогою тапа по екрану. Звук відео пишеться в стерео.
Фронтальна камера також має роздільну здатність на п'ять мегапікселів, але вона заснована на сенсорі HI 553. Її також можна інтерполювати програмним методом до восьми мегапікселів. Якість селфі на хорошому рівні.
Doogee X5 Max оснащений батареєю ємністю 4000 мА*год. Завдяки такому акумулятору смартфон дійсно може жити від одного заряду дуже довго.
При перегляді відео онлайн через Wi-Fi-підключення батарея розрядилася лише на десять відсотків за годину. Так що смартфон легко проживе до двох днів при середніх навантаженнях.
Що ж ми отримуємо за такі невеликі гроші? А отримуємо ми відмінний варіант смартфона на кожен день!
З коробки Doogee X5 Max працює під управлінням шостої версії Андроїда, з відмінною автономністю і непоганою камерою.
Додайте до цього сканер відбитків пальців, і всі питання відпадуть самі собою. Бо хто ще може запропонувати вам такий функціонал за таку вартість? Так що уважніше придивіться до цього смартфона.
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Дякуємо
за реєстрацію!
Вам нараховано
грн BrainUp
на бонусний рахунок
Угода
Помилка