За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Зарядний пристрій Panasonic BQ-CC65. Енергетична дієта

img

Найсучасніша заправна станція для акумуляторів Panasonic – зарядний пристрій Panasonic BQ-CC65 – один з актуальніших винаходів. Він максимально подовжить життя акумуляторів, визначить строк їхньої служби та покаже всю інформацію на LCD-екрані.

Армія приладів, які поглинають енергію батарейок, все збільшується. Але навіть якщо елементи живлення потрібні тільки для фотоапарата або ліхтариків, грошей доведеться витратити чимало. Втім це не стосується акумуляторів Panasonic eneloop, які прославилися своєю високою ємністю та якістю. Для таких варто було придумати зарядний пристрій Panasonic BQ-CC65, красивий, надійний та практичний.


Жага знань

Невеличка пласка коробка чорного кольору вагою 209 грамів виглядає як справжній флагманський прилад – солідна, якісна, надійна. Отримуючи із мережі вхідний змінний струм 100-240В 50-60 Гц, пристрій перетворює його на постійний 5В 1A, який і заряджає виснажені акумулятори розміру АА і ААА. Все, що відбувається з ними у чотирьох окремих гніздах видно на досить великому LCD-екрані. Той, хто захоче зробити повну діагностику, знайде під ним кнопку Display (поруч із нею є ще дві – Refresh та USB-Out). Якщо натиснути її після повної зарядки батарей, на дисплеї з’являться значення напруги, часу, ємності та енергії розряду.


Зарядний пристрій Panasonic BQ-CC65 одразу визначить, новий акумулятор у нього встановили чи старий, і покаже його орієнтовний термін придатності. З таким компетентним порадником, неготовий до довгих подорожей аксесуар ви з собою не візьмете. Але якщо акумулятор справний, розпочнеться зарядка, а на екрані буде видно усі етапи процесу а вкінці й звіт про результат.


Електрична дієта

Система контролю Smart Charge буде ретельно слідкувати за алгоритмом зарядки, забезпечуючи акумулятори рівно тією кількістю енергії, яка необхідна для якомога довшого строку служби. Не більше, не менше норми. На екрані буде видно детальну індикацію статусу зарядки і стан кожного з чотирьох акумуляторів: його ємність, напругу і час до закінчення процедури поповнення енергії.

Тільки-но сили буде відновлено, Panasonic BQ-CC65 припинить подавати енергію, аби запобігти небезпеці надлишкового заряду, який з часом неминуче скоротить строк служби батарей. Аби вони і далі продовжували працювати якомога довше, є режим повного розряду, який активується кнопкою Refresh, розташованою під екраном. Цей режим допоможе відновити ті акумулятори, які довго не використовувалися. Щоправда, процедура ця довготривала і потребуватиме приблизно 13 годин.

Panasonic BQ-CC65 одночасно обслуговуватиме чотири акумулятори (AA або ААА). Але заряджати можна хоч один, хоч два чи три. Якщо є час, то чотири батареї ААА з найбільшою ємністю 930-950 мАч будуть готові до роботи за чотири години, а якщо ви поспішаєте, то встановіть у гнізда дві штуки, і тоді знадобиться тільки дві години очікування. Два акумулятори АА 950-1000 мАч будуть до ваших послуг за 0,75 години, а пара АА 1900-2000 мАч за півтори, і це досить швидко.


Практичні поради

Зазвичай люди беруть в дорогу декілька приладів і мало не до кожного свій шнур. Panasonic BQ-CC65 підключається до мережі звичайним АС-кабелем, отже його можна використовувати ще й для фотоапарата, наприклад.

Компанія Panasonic відома своєю вимогливістю та увагою до деталей. Аби максимально оптимізувати роботу станції, інженери обладнали її ще й портом USB. Якщо знадобиться реанімувати смартфон, підключіть його до Panasonic BQ-CC65 і натисніть кнопку USB-Out. Якщо у цей самий час в гніздах поповнюють сили акумулятори, то пристрій поставить їх на паузу і автоматично відновить процес після того, як телефон зарядиться.


Засоби перестороги

Крім того, Panasonic BQ-CC65 не буде працювати, якщо під час зарядки температура акумулятора почне збільшуватися, перевищивши допустимі норми. У такому разі подача енергії припиняється, і пристрій перейде до режиму очікування, а на дисплеї з’явиться значок «Гайковий ключ». Щойно стан акумулятору нормалізується, струм відновиться. Якщо у приміщенні, наприклад, -10 С, а рівень напруги акумулятору низький, скажімо, 0,2 B, то неможлива буде і швидка зарядка, а на дисплеї знов з’явиться «Гайковий ключ». Якщо власник випадково поставить у гніздо Panasonic BQ-CC65 звичайну батарейку, загориться «!» і працювати з нею пристрій відмовиться.


Panasonic BQ-CC65 зробили максимально практичним. Він виконає одну з найважливіших функцій зарядної станції – докладе усіх своїх зусиль аби максимально збільшити строк служби акумуляторів. Він їх повністю зарядить та розрядить, не перегріє, наповнить рівно тією кількістю енергії, яка їм необхідна, проведе процедуру за 1,5 години, і якщо знадобиться, стане джерелом сили для мобільного телефона.

Зарядний пристрій Panasonic BQ-CC65 з’явиться у продажу з червня 2018.

12.04.2018 1040
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!