За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд ASUS Z97-PRO: доступна плата для ентузіастів оверклокінгу

img

   Компанія ASUS представляє на ринок новинку на чіпсеті Intel Z97 з приставкою «PRO», що ставить її в ряд між версіями «Deluxe» і «A». Але чого ж бракує цьому рішенню і в чому його відмінність від флагманів ми і розберемося.

   Плата виконана у форматі ATX (305х244 мм). На лицьовій стороні всі «гарячі» компоненти закриті масивними радіаторами з пасивним охолодженням.

   Під пам'ять розпаяно чотири слота. Працює «материнка» на DDR III зі штатними частотами 800 - 1600 МГц, а розгін в BIOS доступний в діапазоні 800 - 3400 МГц. Причому за рекомендацією виробника при розгоні потрібно задіяти слоти 2 і 4 Перехід в двоканальний режим здійснюється стандартно - 2-4, 1-3. У кожен слот можна встановити до 8 ГБ. На випадок несумісності «планок» з системною платою передбачена кнопка «MemOK», а уникнути активації XMP без заходу в меню UEFI можна простим натисканням кнопки «EZ XMP».

   Розміщення графічних слотів PCI-E вельми грамотне, що дозволить встановлювати відеокарти з СО в два, а то і три поверхи. Сполучення в режимах SLI або CrossFire дасть значний приріст продуктивності графічної підсистеми ПК.

ASUS Z97-PRO

 

   На базі цього рішення можна побудувати досить потужну дискову підсистему. У розпорядження користувача представлено шість портів SATA і 2хSATA Express зі швидкістю передачі даних 6 Гбіт / с. Але головна фішка чіпсета від Intel - порт PCI-e M.2, за допомогою якого можна реалізувати мегаскоростную SSD-підсистему. Але, на жаль, працювати два інтерфейсу одночасно не зможуть.

   Всього можна задіяти вісім портів USB v3.0: чотири виведено на інтерфейсну панель, ще стільки ж можна вивести назовні за допомогою виносних модулів. Інтерфейсів USB v2.0 - також чотири.

   До звуковий карті плати можна підключити високоякісну акустику класу 8.1, зібравши на її основі студійний «комп». Підсилювач Texas Instruments R4580I розгойдає студійні навушники, а кодек ALC1150 від Realtek занурить вас у світ кристально чистого і об'ємного звуку.

   Мережевий контролер від Intel (I218-V) дозволить тримати з'єднання з Інтернетом на швидкості 1000 Мбіт / с.

   Схема підключень від інтегрованої графіки представлена ​​чотирма інтерфейсами: VGA, DVI, HDMI, Display Port. Інтерфейс підключення пристроїв введення реалізований через PS / 2.

ASUS Z97-PRO

 

   Так само на платі є кнопки і перемикачі для управління системою, не заходячи в настройки мікропрограми.

   Установки UEFI ідентичні лінійці плат від Asus, за винятком пункту управління вентиляторами у вашому розпорядженні з'явилося 6х4-pin роз'ємів.

   Bисновок

   ASUS Z97-PRO володіє відмінним набором опцій властивих чіпсету Intel Z97.

   Брак модулів Wi-Fi і Bluetooth реалізована в моделі постарше (Z97-PRO Wi-Fi), адже тут постаралися зберегти адекватний цінник для прихильників розгону.

21.10.2014 41
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!