Перевірте написання, чи введіть найближчий до вас
BRAIN-БЛОГ
Оригінальний iMac Стіва Джобса 6 травня святкував своє 20-річчя.
Презентація моноблока першого покоління від компанії Apple відбулася 6 травня 1998 року. Від тодішніх комп'ютерів iMac відрізнявся дуже істотно: він був виготовлений у форм-факторі моноблока - дисплей і внутрішні комплектуючі розміщувалися в одному корпусі.
Дизайн девайсу був розроблений Джонатаном Айвом. У комп’ютері був ЕЛТ монітор на 15 дюймів, процесор PowerPC G3, 32 мегабайти ОЗУ і жорсткий диск розміром у 4 ГБ. Головною особливістю тодішнього передового пристрою, був інтерфейс USB, який використовувався замість декількох різноманітних портів. Це дало поштовх всій ІТ галузі використовувати цей інтерфейс.
Комерційний успіх iMac дав компанії Apple шанс на відродження після низки невдалих розробок. Корпорація отримала нові ресурси для розвитку і чітко визначила спрямованість свого виробництва.
Нові моделі iMac G4 2002 року в народі отримали назву "Лампочка Джобса" за свій цікавий дизайн. Пізніше вийшли моделі з 17 і 20 дюймовими екранами.
У квітні 2004 року побачив світ G5 в більш звичному дизайні із стандартною підставкою. Незабаром компанія Apple почала використовувати 64-бітні процесори Intel, що дало можливість у 2 рази збільшити продуктивність. Це рішення і дозволило потім використовувати операційну систему Windows на комп'ютерах Mac.
iMac до 2007 року, здебільшого створювався як комп'ютер для домашнього використання. Але дизайн знову змінили, і тоді пристрій став відмінним рішенням і для офісної роботи.
Крім 20-ти і 24-дюймових дисплеїв, новий iMac отримав алюмінієвий корпус, 2-х ядерний процесор і можливість підключення бездротової миші і клавіатури.
Надалі дизайн iMac весь час удосконалювався. Застосовувалися великі дисплеї з усе більш високою роздільною здатністю, з'являлися високопродуктивні інтерфейси і потужні швидкісні комплектуючі, включаючи SSD, процесори Xeon і GPU професійного рівня.
Багато нововведень iMac поклали початок впровадженню таких технологій у сучасні домашні ПК. Дякую Apple за комп'ютери, які ми маємо зараз!
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Дякуємо
за реєстрацію!
Вам нараховано
грн BrainUp
на бонусний рахунок
Угода
Помилка