BRAIN-БЛОГ
Archer C7 - це перший роутер TP-LINK стандарту IEEE 802.11ac. Разом з тим, маршрутизатор отримав високу пропускну здатність, непогану функціональність, два USB-порти і три антени з підсилювачем сигналу. Непогано, як для пристрою, призначеного для домашньої мережі.
Archer C7 - це перший роутер TP-LINK стандарту IEEE 802.11ac. Разом з тим, маршрутизатор отримав високу пропускну здатність, непогану функціональність, два USB-порти і три антени з підсилювачем сигналу. Непогано, як для пристрою, призначеного для домашньої мережі.
Комплектація
Комплект поставки Archer C7 містить блок живлення, комутаційний кабель (патч-корд), 3 знімні антени, компакт-диск з ПЗ і необхідну документацію. Гарантія від виробника становить 24 місяці.
Зовнішній вигляд
Роутер виглядає досить стильно. Глянсове покриття верхньої частини додає привабливості, але на поверхні сильно помітні відбитки пальців і пил. В даній моделі також передбачена можливість настінного кріплення.
Ширина корпусу роутера завелика (243x160,6x32,5 мм), але «боковини» тут служать не тільки декораціями. У них вмістили внутрішні антени діапазону 2,4 ГГц, в той час як зовнішні антени діапазону 5 ГГц розташовані на задній частині. Також тут розміщені гніздо живлення, вимикач бездротових мереж, 2xUSB 2.0, гігабітні WAN-порт і 4xLAN-порти, кнопки живлення і WPS / Reset.
На лицьовій частині розташовані системні індикатори живлення, активності, статусу, WPS.
Функціональність
Роутер базується на процесорі Qualcomm QCA9558 (720 МГц), який містить радіоблок для підтримки протоколу 802.11n в діапазоні 2,4 ГГц. За функціонування мереж в діапазоні 5 ГГц (стандарт 802.11ac / 802.11n) відповідає додатковий чіп Qualcomm QCA9880 у вигляді плати Mini-PCIe. Ще один процесор - Atheros AR8327N - є комутатором Gigabit Ethernet. Крім цього, Archer C7 має 128 МБ ОЗП і 8 МБ флеш-пам'яті.
Маршрутизатор підтримує поширені варіанти підключення до мережі (PPTP, IPoE, PPPoE і L2TP), IPTV і протоколи IPv4 / IPv6, захист від DoS-атак. На його базі можна створити гостьову мережу, режим батьківського контролю. А наявність двох USB-портів дозволить власнику організувати загальний доступ до мультимедіа контенту і принтерів через FTP-сервер або по локальній мережі.
Інтерфейс
На даний момент довідкова система і веб-інтерфейс Archer C7 представлені англійською мовою. Інформацію щодо прошивки, підключення, мережевих інтерфейсів, часу роботи і трафіку можна побачити на стартовому екрані.
Для швидкого налаштування можна скористатися меню «Quick Setup». Тут же передбачена можливість вибору діапазонів, ручного налаштування, доступу до DHCP, гостьового режиму і батьківського контролю, USB-портів. А для віддаленого доступу за допомогою мобільних пристроїв існує додаток Tether.
Продуктивність
За заявою виробника, TP-LINK AC1750 забезпечує пропускну здатність 450 Мбіт / с в діапазоні 2,4 ГГц і 1300 Мбіт / с в діапазоні 5 ГГц. На практиці, українські Інтернет-провайдери поки не можуть забезпечити таку швидкість, тому реальні цифри такі: 62 Мбіт/с передача даних і 41 Мбіт /с при завантаженні. Якщо ж «на шляху» роутера зустрічається цегляна стіна, то швидкість падає до 39 Мбіт /с у момент завантаження і 60 Мбіт /с під час передачі. А максимальна швидкість передачі досягає 504 Мбіт /с.
В підсумку
Як бачите, TP-LINK Archer C7 зарекомендував себе як високопродуктивний пристрій для домашнього або офісного використання.
Два мережевих модуля з підтримкою стандартів 802.11n і 802.11ac забезпечують роутеру високу пропускну здатність в діапазонах 2,4 і 5 ГГц. Наявність USB-портів надає можливість створення принтер-сервера і мережевого сховища, а зручний веб-інтерфейс дозволить швидко налаштувати маршрутизатор для роботи в будь-якому режимі.
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Дякуємо
за реєстрацію!
Вам нараховано
грн BrainUp
на бонусний рахунок
Угода
Помилка