BRAIN-БЛОГ
Якщо вам потрібен недорогий, швидкий і прогресивний роутер для дому або невеликого офісу, то TP-LINK Archer C20 стане ідеальним варіантом. Пропускна спроможність цього дводіапазонного маршрутизатора стандарту 802.11ac сягає 733 Мбіт / с.
Якщо вам потрібен недорогий, швидкий і прогресивний роутер для дому або невеликого офісу, то TP-LINK Archer C20 стане ідеальним варіантом. Пропускна спроможність цього дводіапазонного маршрутизатора стандарту 802.11ac сягає 733 Мбіт / с.
Дизайн
Archer C20 виглядає досить симпатично, тож його можна ставити й на чільне місце в будинку. Основа і антени маршрутизатора виконані з сірого матового пластика, а верхня частина - з темно-синього глянсового. Виглядає свіжо, але все ж збирає відбитки пальців. Злегка зігнутий профіль робить роутер візуально меншим, ніж він є: 230x144x35 мм.
Ергономіка
Archer C20 призначений для горизонтальної установки. Кріплення для монтування на стіну не передбачено, антени не знімні, але вони легко складаються в разі транспортування. Роз'єми і кнопки вмикання традиційно розміщені на задньому торці. Тут є 4 LAN-порти, USB 2.0, WAN, кнопка вмикання / вимикання Wi-Fi-мережі і живлення, WPS / Reset. Винесені на верхню частину 6 індикаторів світяться синім світлом, а якщо виникають проблеми з підключенням, то індикатор «Internet» загоряється помаранчевим.
Два діапазони
Перевага Archer C20 перед маршрутизаторами того ж класу - робота в двох частотах: 2,4 ГГц і 5 ГГц. Навіщо це потрібно? Все дуже просто - більшість мобільних девайсів працюють на поширеній частоті 2,4 ГГц, тож якщо в кожній квартирі стоїть по роутеру, то між ними починається справжня «війна» за частоту. Як наслідок, проблеми з підключенням і зв'язком. Для діапазону 5 ГГц поки зона покриття трохи менша, тож практично немає перешкод, а значить, швидкість прийому / передачі даних буде вище.
Навіщо USB?
Традиційний набір роз'ємів Archer C20 доповнений USB-роз'ємом. Це полегшує побудову домашньої мережі. Наприклад, через USB-порт зручно підключати принтер і роздруковувати з будь-якого мобільного пристрою. Або жорсткий диск для зберігання фільмотеки та фонотеки. Підійде він і для з'єднання з 3G / 4G-модемом як запасний варіант у випадку, коли у провайдера сталася аварія, а вам потрібно працювати.
Функціональність
За обробку трафіку відповідає процесор MediaTek MT7620A. Обсяг ОЗП дорівнює 64 МБ, а ємність флеш-накопичувача - 8 МБ. Безперебійну роботу мережі в стандартах IEEE 802.11ac / n / a (5 ГГц) і IEEE 802.11n / g / b (2,4 ГГц) забезпечує процесор MT7610E.
Archer C20 підтримує стандартний набір протоколів шифрування, статичне і динамічне WAN-підключення.
Загальна пропускна спроможність роутера становить 733 Мбіт /с (433 Мбіт / с в діапазоні 5 ГГц + 300 Мбіт / с в діапазоні 2,4 ГГц). У кожному з них користувач може створити гостьову мережу. Зрозуміло, що далеко не всі українські інтернет-провайдери забезпечують заявлену виробником швидкість, але в середньому роутер може забезпечити швидкість доступу та обміну даними по локальній мережі до 92 Мбіт/с у діапазоні 2,4 ГГц і до 95 Мбіт/с у діапазоні 5 ГГц.
Інтерфейс
Archer C20 може похвалитися простим і зручним веб-інтерфейсом. Складається він з трьох частин: меню, налаштування і власне пояснення по кожному параметру. Плюс, доступний набір профілів найпопулярніших провайдерів для швидкого налаштування. А ще маршрутизатором зручно управляти за допомогою мобільного додатку Tether, доступного для ОС iOS та Android.
В підсумку
Як бачите маршрутизатор Wi-Fi TP-LINK Archer C20 стане більш раціональної покупкою, ніж дешевші однодіапозонні роутери. У нього і швидкість вище, і проблем зі зв'язком не виникне в будинках, де діапазон 2,4 ГГц перевантажений. Плюс роутер має зручний інтерфейс, наявність USB для підключення принтера або створення мережевого сховища даних, і навіть можливість управління з мобільного телефону.
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Дякуємо
за реєстрацію!
Вам нараховано
грн BrainUp
на бонусний рахунок
Угода
Помилка