BRAIN-БЛОГ
Медіаплеєр - спеціальне доповнення до телевізора, завдяки якому останній може отримувати розважальний мультимедійний контент безпосередньо з інтернету.
За своєю суттю, медіаплеєр - це той же комп'ютер, тільки він пристосований для швидкого і зручного пошуку контенту в мережі з метою його подальшого відтворення на ТБ.
Медіаплеєри можна класифікувати по форм-фактору:
1. Найвищою апаратною потужністю володіють, звичайно ж, медіаплеєри стаціонарного типу. Така техніка оснащується, як правило, активною системою охолодження. На борту стаціонарного медіаплеєра є потужний процесор, хороший запас оперативної пам'яті і ємний жорсткий диск.
Стаціонарні моделі вибирають в тому випадку, коли монтажне місце ТВ має досить вільного місця, щоб розмістити поруч приставку. На медіаплеєр стаціонарного типу можна покладати великі надії. Такі моделі розраховані на роботу з об'ємною і змістовної медіатекою. Зрозуміло, стаціонарні медіаплеєри мають більш високу ціну, ніж Smart-stick або портативні аналоги.
Яскравим представником стаціонарних медіаплеєрів є модель Apple TV 4K A1842 64GB. Потужності даного плеєра з головою вистачить для відтворення відео в ультрависокій якості Ultra HD 4K. Такий медіаплеєр призначений для телевізорів з діагоналлю від 41 дюйма і вище.
Якщо ваш телевізор має більш скромні розміри екрана, менше 41 дюйма, то є сенс брати медіаплеєр простіше. Чудово себе зарекомендував плеєр для Full HD-контенту - iconBIT Toucan NANO Х.
2. Портативні медіаплеєри - це скромні і компактні моделі. Вони використовуються для виконання базових завдань. Як правило, портативна техніка є більш бюджетна. Це компроміс між ціною і продуктивністю.
Портативні моделі раціонально використовувати, якщо ТВ використовується нечасто і без особливого фанатизму. На ринку медіаплеєрів портативних моделей вкрай мало, так що не будемо загострювати на них увагу.
3. Медіаплеєри Smart-stick - це MiniPC. Розміри такого плеєра порівнянні з габаритами звичайної кишенькової флешки. Smart-stick підключається до телевізора через USB-порт або ж по роз'єму HDMI.
Медіаплеєр Smart-stick здатний зробити зі звичайного телевізора повноцінний Smart-TV. Такі приставки можна розглядати в якості модулів розширення.
Яскравим представником Smart-stick є медіаплеєр Alfacore Smart TV A30 2016. Приставка працює з відео у форматі HD. Дана модель укомплектована найспритнішим 2-ядерним процесором і графічним прискорювачем. Мультимедіа з бібліотеки Google Play буде відтворюватися без найменших лагов і затримок. Є функція IPTV.
Любителів мультимедійних розваг можна розділити на дві категорії: прихильники естетики і люди, для яких пріоритетне значення має надійність.
1. Естетичними вважаються, звичайно ж, медіаплеєри з модулем Wi-Fi. Такі приставки не вимагають дроту, щоб синхронізуватися з точкою входу в інтернет. Як правило, моделі оснащуються і Bluetooth-зв'язком, завдяки чому можна підключити і аудіосистему без будь-якої проводки.
Бездротові медіаплеєри варто вибирати в тому випадку, якщо приміщення монтажу ТВ-системи має сучасний інтер'єр з нотками мінімалістичного стилю.
Ідеальним прикладом бездротового медіаплеєра є модель Apple TV A1625 32GB, яка оснащена модулями бездротового зв'язку Wi-Fi і Bluetooth. Плеєр має достатній рівень потужності, щоб без жодного натяку на пригальмовування транслювати відео в форматі Full HD.
2. Надійними вважаються медіаплеєри з функціоналом RJ-45. Така техніка з'єднується з Мережею за допомогою кабелю. Приставки цього типу цінуються за безперебійність з'єднання. Якщо сигнал Wi-Fi або Bluetooth схильний до впливу іншої електроніки і може давати збої в найвідповідальніші моменти, то кабельне з'єднання буде надійним і безперебійно працювати, незважаючи ні на що.
Прикладом медіаплеєрів з виходом в мережу по RJ-45 можна вважати модель Vinga 042 (VMP-042-324). Дана приставка належить до розряду потужних стаціонарних медіаплеєрів. Апаратних ресурсів моделі вистачить на продуктивну роботу в парі з телевізором підвищеної чіткості (формат відео Ultra HD 4K). За масивним корпусом приставки приховані кмітливий 4-ядерний процесор і 4 ГБ оперативної пам'яті стандарту DDR3.
У нашому огляді ми згадали медіаплеєри просунутого рівня. Однак варто зазначити, що далеко не завжди телевізору потрібна приставка подібного плану. Якщо ви не є фанатом домашнього проведення часу, можете сміливо брати більш просту модель медіаплеєра.
Прикладом такої техніки може стати приставка EvroMedia Mini Player. Незважаючи на стаціонарний форм-фактор, медіаплеєр має скромні габарити. У даній моделі відсутня можливість виходу в інтернет. Є тільки інтерфейс USB для роботи з уже скачаним з Мережі контентом. Медіаплеєр працює з відео у форматі HD.
Резюмуючи, можна сказати, що якщо ви не часто дивитеся фільми вдома, брати просунуту і багатофункціональну модель не варто - швидше за все, її можливості виявляться непотрібними. Вибирайте якісний і функціональний медіаплеєр під ваші потреби і проводите приємні сімейні або дружні вечора в компанії найближчих!
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Дякуємо
за реєстрацію!
Вам нараховано
грн BrainUp
на бонусний рахунок
Угода
Помилка