За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Vinga Sain 1: огляд корпусу

img

Vinga Sain 1: огляд цього недорогого корпусу ви чекали вже давно. І ми, нарешті, його протестували.

Vinga Sain 1: огляд цього недорогого корпусу ви чекали вже давно. І ми, нарешті, його протестували.

Техніка відомої компанії Vinga порадувала вже не одного покупця доступною ціною, а також низкою особливостей, притаманних пристроям більш високого класу. Сьогодні у нас на огляді корпус Vinga Sain. Тож давайте розкриємо всі його «фішки».

Комплект постачання

Vinga Sain 1 – це в першу чергу бюджетне рішення, тому розробники не бачили сенсу збільшувати його вартість за рахунок дизайнерської упаковки. Нас зустрічає звичайна картонна коробка з технічною інформацією на двох мовах: українською та англійською.

У коробку разом з корпусом виробник поклав:

  • системний динамік,
  • кабельні стяжки,
  • стійки і гвинти для материнської плати,
  • гвинти для БЖ (блоку живлення) і накопичувачів.

Конструкція

Зовнішній вид Vinga Sain 1 вельми оригінальний. Чорне матове забарвлення приховує відбитки пальців, а строгий дизайн ідеально підійде під будь-який інтер'єр.

На лівій боковині – вікно з акрилу розміром 33 х 29 сантиметрів.

Такі рішення використовують багато виробників, але тут віконце затемнене, так що розглянути вміст можна лише при наявності підсвічування.

Міцна сталь боковинок (товщина - 0,71 міліметрів) забезпечує корпусу достатню жорсткість.

Розміри

Розміри корпусу передбачають монтаж материнських плат форм-фактору ATX/microATX/Mini-ITX. На передній панелі під знімною кришкою виведено відсік для 5,25" рішень, а на місці другого розташовані стандартні для бюджетних рішень інтерфейси: 2хUSB 2.0, USB 3.0 і два аудіороз'єми. Всі вони «сидять» досить щільно, що може створювати перешкоди при підключенні габаритних пристроїв. Далі ми знаходимо майданчик для кнопки перезавантаження та вмикання з індикаторами живлення і навантаження накопичувача.

Повітрообмін

Спереду на лицьовій панелі корпусу розміщені металеві сітки для повітрообміну. Синтетичного фільтра з дрібними осередками для уловлювання пилу, на жаль, не передбачено. Проте є фільтр з магнітним кріпленням на верхній панелі. Під ним - два місця для монтування 120-міліметрових вентиляторів. Притискна планка з фігурними гвинтами допоможе закріпити пристрій в слотах, аналогічні елементи прийдуть на допомогу й під час фіксації боковинок.

Ще один знімний уловлювач пилу знаходиться внизу, поруч з пластиковими ніжками. Їх висота 3 см, так що корпус буде отримувати достатньо повітря навіть якщо його поставити на килимове покриття.

 

Внутрішня компоновка

Що ж можна вмістити в Vinga Sain 1?

На передній панелі лише один відсік призначений для виведення 5,25" накопичувача. Нижче є місця для двох вертушок на 120 мм або 140 мм Вентиляторів в комплекті поставки не передбачено, тому завжди можна підібрати відповідне рішення самотужки. Тут також поміститься радіатор СВО, довжиною до 240 мм.

Нижній вентилятор охолоджує накопичувачі, що розташовані в тунелі. За допомогою комплектних шурупів там можна встановити дві 2,5" моделі або рішення 3,5" - безгвинтовим способом.

HDD і SSD

Виключно для HDD і SSD в корпусі передбачили три посадки на піддоні: одна за материнською платою і дві біля передньої панелі. У першому випадку, це знімний лоток з одним гвинтом під викрутку.

Незнімний кошик для лотків трохи віддалений від передньої панелі, що обмежує довжину джерела живлення. І все ж, сюди можна вмістити 170-міліметрове рішення, хоча зручніше знайти звичну 140-міліметрову модель.

Посадка для блоку живлення в Vinga Sain 1 обладнана антивібраційними підкладками. Плюс вентиляційні отвори (22,5х10,5 см) допомагають ефективніше боротися з теплом, що виділяється жорсткими дисками і джерелом живлення.

А ось на верхню частину радіатор СВО не поміститься – близьке сусідство верхньої панелі з материнською частиною допускає там лише встановлення вертушок.

Розмір відеокарт

Формат корпусу передбачає монтаж відеокарт, довжиною до 395 міліметрів, а при встановленні фронтальних вентиляторів – до 368 міліметрів. Якщо потрібно використовувати спереду радіатор СВО, то допустима довжина відеокарти зменшиться до 335 міліметрів.

Система охолодження

Не виникне проблем і при встановленні великих охолоджувальних систем. Допустима висота баштових кулерів – 164 міліметри, яка, зазвичай притаманна більшості сучасних моделей. Плюс корпусу в тому, що для їх монтажу не доведеться знімати системну плату.

 

Складання

Підсумовуючи внутрішню компоновку, зазначимо, що процес складання комп’ютеру на базі корпусу Vinga Sain 1 не викличе труднощів. Вільне місце за піддоном дозволяє досягти ідеалу, навіть при встановленні бюджетного блоку живлення з не модульною системою. Зазначимо, що отвори в піддоні допускають непомітне підведення кабелів від передньої панелі до материнської плати. В цьому корпусі все добре підігнано, немає ніяких зазорів, загострених боків, вібрацій.

Тестування

Корпус тестувався з повнорозмірною ATX-платою ASUS PRIME Z270-A (Socket LGA1151), процесором Intel Core i7-7700K (4,2 ГГц), відеокартою ASUS GeForce GTX 980, SSD-накопичувачем KINGMAX SME35 Xvalue, оперативною пам'яттю 2x8 ГБ типу DDR4-2400, кулером Scythe Mugen 3 і парою додаткових вентиляторів Noctua NF-F12 PWM (1500 об/хв).

Результати тестування наступні:

30 хвилин роботи 3DMark Fire Strike в режимі 4К показали температуру нагрівання:

  • материнської плати – 30° C,
  • відеокарти – 66° C,
  • центрального процесора (ЦП) - 47° C,
  • SSD-накопичувача - 37° C.

При 15-хвилинному навантаженні в програмах MSI Kombustor і AIDA64 виміри наступні: материнська плата - 28° C,

  • відеокарта - 64° C,
  • центральний процесор – 77° C,
  • SSD-накопичувач – 37° C.

Отримані результати відверто радують. З двома вентиляторами пристрій показує відмінні результати, а всі його компоненти далекі від перегріву. Для порівняння, схожі показники температури видають лише більш імениті і дорогі моделі.

Висновки

Вартість Vinga Sain 1 в українських магазинах досить невелика. Проте за цю ціну ви отримаєте дійсно продуманий корпус з практичним покриттям і акриловим вікном. Виробник передбачив у пристрої місце для встановлення габаритної відеокарти, потужних охолоджувачів і вертушок.

У корпусі продумані навіть такі дрібниці, які не притаманні бюджетним рішенням. Високі ніжки з покриттям, що не ковзає, схеми пилових фільтрів знизу і зверху, антивібраційні прокладки для блоку живлення, зони для трьох SSD і безлічі кабелів. Однозначно, Vinga Sain 1 – це відмінний варіант для ємних і продуманих рішень.

 

Особливості:

+ практичний дизайн

+ матове покриття

+ відмінна якість складання

+ акрилове вікно

+ встановлення до 5-ти накопичувачів 2,5"

+ монтаж 240 мм радіатору СВО і до п'яти вентиляторів

+ можливість монтування габаритних відеокарт (до 395 мм)

+ можливість монтування баштових кулерів до 164 мм

+ пилові фільтри, антивібраційні прокладки для БЖ

+ відмінні температурні показники

27.08.2017 791
Пов'язані товари
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!