По вашему запросу ничего не найдено. Попробуйте уточнить свой запрос
Категории:
Результаты в категории:
Заказать звонок

BRAIN-БЛОГ

Обзор беспроводного маршрутизатора Vinga WR-N300 Long Range: экономичный выбор с приятными бонусами

img

Обзор беспроводного маршрутизатора Vinga WR-N300 Long Range: экономичный выбор с приятными бонусами


Все найновіше на вчорашній день сьогодні вже відходить у минуле. Так відбувається і зі стандартами wi-fi. Ось сьогодні 802.11ac поступово витісняє 802.11n. Але новий стандарт передбачає більш високу вартість і швидкість завантаження, що в домашніх умовах не завжди обов'язково. Проте коштувати такий роутер буде близько 26 доларів, і тут варто прикинути - а чи будуть резонні такі витрати. Адже є моделі і дешевші - наприклад, Vinga WR-N300 або ще дешевше - Vinga WR-N150! Перш, ніж витрачати зайві кошти, треба розібратися, за що доведеться платити.

Огляд більш детально розповість про модель, яка працює тільки на частоті 2,4 ГГц і не підтримує 802.11ac. Але, при цьому, за свою ціну він має вагому перевагу, про яку стане ясно з цього огляду.

Специфікація


Почнемо з упаковки. Маршрутизатор поставляється в коробці з яскравим дизайном і вельми докладними характеристиками на зворотному боці. Таким чином, при отриманні товару ми відразу бачимо підтвердження того, що був поставлений саме той, який і замовлявся.

Комплектація, як зазвичай, включає БП WT-P1105, який має вольтаж 100-240 В. На виході отримуємо 5В і потужність в 1А. Для налаштування пропонується Ethernet-кабель у комплекті.

Зовнішній вигляд і можливості апаратної частини

Над дизайном пристрою попрацювали майстри, і зовні не скажеш, що продукт належить до бюджетної цінової категорії. Зовнішній вигляд вийшов доволі витонченим за рахунок гармонійного переходу з глянцевої поверхні на матові боки.

Що ж стосується світлодіодів, що сигналізують про роботу мережі, то вони вже звично знаходяться у передній грані зверху. Звичний зелений індикатор тут замінений синім, а для позначення просто використовуються піктограми.

Дротове підключення проводиться за рахунок LAN-порту RJ45, а один WAN-порт RJ45 з синьою окантовкою призначений для підключення кабелю Ethernet. Все це розташовано з тильної сторони корпусу разом з кнопкою перезавантаження і роз'ємом для живлення. З мінусів: не передбачено роз'єм для підключення флеш-накопичувача, а всі присутні порти відносяться до класу Fast Ethernet з максимальною швидкістю 100 Мбіт/с, що і дозволило дотриматися низької ціни на виріб.

Приємно здивувала продумана система охолодження - знизу можна помітити вентиляційні отвори, які покликані поліпшити температурний режим всередині корпусу. Для ще більшої вентиляції пристрій має ніжки, що тримають його над поверхнею. Тут також є наклейка з уточнюючою технічною інформацією. Її краще не знімати, оскільки там зафіксовано логін і пароль для входу.

Маршрутизатор заснований на трьох важливих мікросхемах:

MediaTek MT7628N для функціонування 802.11n зі швидкістю 300Мбіт /с і всіх портів LAN і WAN

Axeme H2A32561656B - пам'ять OЗУ на 32 Мб

Winbond 25Q32JVSIQ - ПЗУ для запам'ятовування налаштувань об'ємом 4 Мб.

 У цій моделі не використовуються твердотілі конденсатори, що також вплинуло на зниження ціни в порівнянні з Vinga WR-AC1200. Міцність кріплення мікросхем цілком достатня, так як компонентів не багато. Пайка цілком надійна, що особливо важливо для цього діапазону цін.


Налаштування роутера

Щоб створити свою конфігурацію налаштувань, для початку треба забити в адресному рядку 192.168.1.1. При відвідуванні сторінки потрібно ввести логін і пароль (за замовчуванням «admin» / «admin»). Щоб налаштування провести в прискореному режимі, слід скористатися "Майстром установки". Тут система запитає режим мережі, зміну пароля мережі.

Для більш детальних налаштувань можна відвідати розділ "Адміністрування". Тут доступні зміна мови, установка паролів і зміна прошивок. Налаштування можна копіювати в файл для швидкого підключення декількох пристроїв.

Про зручності користувача також подумали виробники - інтерфейс відрізняється зрозумілим і доступним компонуванням. Для простоти є підказки по функціональності. Налаштування можна робити в дротовому і бездротовому режимі.

Основна ж перевага цієї моделі в тому, що вона має посилення трансляції сигналу. Потужність Vinga WR-N300 Long Range досягає 250 мВт, однак спочатку встановлений режим 100 мВт. Для посилення в налаштуваннях потрібно включити в параграфах 2.4G WLAN і 5G WLAN функцію «TX Burst»

Тестування

Vinga WR-N300 Long Range проходив стандартний набір тестів на швидкість передачі даних. Перевірялася робота в дротовій, бездротової мережі, з бездротової в дротову та назад з урахуванням усіх необхідних умов:

Тестування проводилося на прямій лінії без перешкод між двома точками з відстанню 2 м;

Частота каналу 2,4 Гц;

Підключалася кручена пара зі швидкістю 1000 Мбіт/с.

Результати тестів:

В описаних ідеальних умовах вдалося отримати швидкість 128 Мбіт/с в обидві сторони. У той же час Vinga WR-AC1200 показав 146 і 94,5 Мбіт/с. Проте випробувана модель показала трохи кращі середні результати 90 і 93,6 Мбіт/с, тоді як у порівнюваній 89,5 і 85,9 Мбіт /с. Максимальний показник передачі даних досяг 94,6 Мбіт /с. При порівнянні через NAT-службу середня швидкість склала 95 Мбіт/с, а межевий максимум 75 Мбіт/с.

Висновки

У випробуваного роутера Vinga WR-N300 Long Range (WR-N300-LR) крім приємного цінника в 15$ є запас сюрпризів, що відрізняють модель від конкурентів. Дизайнери постаралися на славу і створили оригінальні та витончені форми, завдяки яким роутер виглядає не гірше більш дорогих аналогів. При цьому є можливість посилення сигналу до 250 мВт.

Роутер дозволяє прикрутити три антени, завдяки яким сигнал стає стабільним. Інтерфейс налаштувань написаний на зрозумілій мові, також є кнопка швидкого з'єднання з пристроєм «WPS».

При тестах на високих швидкостях маршрутизатор видав 128 Мбіт/с, чого достатньо для невибагливого домашнього використання. З метою створення більш бюджетної версії використовувалися інтерфейси RJ45 зі швидкістю до 100 Мбіт/с, а також відсутній USB. В цілому модель оптимізована під домашнє користування, оскільки не всім потрібні швидкості вище 100 Мбіт/с.

Переваги:

  • Хороша стійка продуктивність; 
  • Міцна збірка без скрипів; 
  • Приємний зовнішній вигляд; 
  • Простий спосіб налаштувань; 
  • Три антени для посилення сигналу; 
  • Перемикач на 250 мВт за допомогою інтерфейсу налаштувань; 
  • Вбудований брандмауер; 
  • Можливість контролювати потужність передачі. 

Особливості:

  • Глянець на корпусі швидко збирає пил 
  • Обмеження швидкості портів до 100 Мбіт / с; 
  • Немає роз'єму для флеш-накопичувача.
26.12.2017 806
Связанные категории
Популярные Новые

Подпишитесь на рассылку и узнавайте о новостях и распродажах первыми!