За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок
підтримка клієнтів
0 800 216 801
оформлення замовлень
0 800 216 802
підтримка юридичних осіб

Роздрібна мережа “Brain. Магазини розумних покупок” -  це місце де кожний відвідувач отримує високий рівень обслуговування та професійну консультацію з формуванням знань для здійснення виключно розумних покупок.

Ми завжди чуємо наших клієнтів (посилання на фідбек), тому ми змінюємось під потреби клієнтів та вимоги ринку.

Brain - це мультиформатна мережа:

 1. - звичайні магазини розміщені на street retail та в ТЦ/ТРЦ
 2. - склад - магазини з розширеним асортиментом товарів
 3. - магазин - сервісний центр Brain PRO

Не залежно від формату магазину кожний клієнт може:

 1. - придбати або замовити товар із понад 20000-ого асортименту
 2. - поспілкуватись з професіоналами ІТ і отримати відповіді на питання про гаджети
 3. - перевірити свій товар та протестувати всі його функції
 4. - налаштувати або відремонтувати свій гаджет або техніку
 5. - зарядити свій пристрій і безпроблемно скористатись WiFI

Історія  “Brain. Магазини розумних покупок” почалась також з 1995 року, коли був відкритий перший магазин у місті Львів, компанія розвивалась і розширювала своє регіональне покриття та присутність в містах. Наразі Brain нараховує 39 магазинів з представленням в 22 містах України. Компанія продовжує динамічно розвиватися і незабаром будуть відкриті нові магазини нашої мережі.

За 20 років роботи на ринку ІТ в напрямках B2B та B2C ми сформували основні принципи та підходи до роботи, перенесли їх в наше основне гасло: «Brain магазини розумних покупок».

Обираючи Brain Ви отримуєте середовище для здійснення дійсно “розумної” покупки з всіма вигодами та прозорими умовами не переплачуючи за не потрібні послуги та товари.

За основу нашої роботи ми беремо потреби клієнтів які сформувались за довгий час роботи і обираючи Brain ви гарантовано отримуєте:

 1. Високий рівень професійності наших менеджерів.

Професіонали Brain завжди дадуть відповідь на питання, які пов’язані з ІТ і не тільки. 20 років на ринку ІТ в Україні. Ми професіонали №1 в сфері цифрових рішень, ми цінуємо даний статус, тому у нас завжди високий рівень відповідальності

 1. Швидка логістика

Миттєва доступність товарів з магазинів та найшвидша логістика в місті де присутні наші магазини. Ви отримуєте замовлення в найкоротші терміни з безкоштовною доставкою ІТ товарів

 1. Прозорість у відносинах

У нас всі товари з офіційною гарантією. Всі товари що представлені в асортименті магазинів Brain - сертифіковані та мають офіційну гарантію від виробника. В пропозиції ми нічого не нав’язуємо, основна ціль - донести комплексну пропозицію клієнту. Широкий спектр акційних пропозицій та вигідних кредитів - завжди чесні та прозорі, ми не приховуємо ніяких умов від своїх клієнтів.

 1. Найзручніші умови для юридичних осіб при роботі з безготівковим розрахунком.

У кожного клієнта завжди персональний менеджер. Ніяких проблем з оформленням документів, товар та документи завжди вчасно. Ми пропонуємо спеціальний online портал та кабінет для роботи по перерахунку. (посилання на портал)

 1. Новинки завжди першими з'являються у нас.

Ринок ІТ активно розвивається і завжди потрібно бути в тренді ринку, тому ми максимально працюємо в напрямку новинок і Ви завжди можете знайти в нашому асортименті ту пропозицію, яка цікавить Вас. Основна умова - ми працюємо лише з офіційним асортиментом, щоб забезпечення для клієнтів всіх сервісів та переваг при роботі з гаджетами. Тому ми кажемо НІ не офіційному товару.

 1. Brain PRO - створюємо найкращий сервіс в Україні

Ми пропонуємо нашим клієнтам інноваційний сервіс післяпродажне обслуговування. Ми прагнемо забезпечити розкрити 100% можливостей Вашого гаджету, в кожному магазині Ви можете отримати повноцінне вирішення Ваших ІТ проблем. Кожний клієнт завжди можете отримати допомогу в форматі 24/7, Brain PRO - професійний сервіс.

 1. Клієнт - основа нашого бізнесу.

Ми намагаємося робити все що від нас залежить, щоб процес покупки був простим, зрозумілим і швидким.

Ваш час - самий цінний актив. Саме тому наше керівництво переглядає всі відгуки про роботу і реагує на кожну проблему. (посилання на фідбек). А ще, ми своїм клієнтам надаємо бонуси за покупки, які можна витрати на повторні покупки або такі потрібні аксесуари. (детальніше про програму посилання)

 1. Brain ECO - ми бережемо екологію нашої країни.

Наш власний проект який направлений на вклад компанії в збереження екології країни. В наших магазинах присутні контейнери для збору відпрацьованих побутових батарейок, ми їх відправляємо на утилізацію. Ми перейшли на електронний документообіг, щоб зберегти ліси України. Ми переходиом на LED освітлення. Ми ЗА екологічний транспорт, біля наших магазинів та офісів  встановлені велопарковки. Щовесни працівники компанії збираються і висаджують дерева в містах.

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!