За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок
підтримка клієнтів
0 800 216 801
оформлення замовлень
0 800 216 802
підтримка юридичних осіб

Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC,50/125,OM3(Multimode),Duplex,20m (DK-2533-20/3)

код товару: U0407976
 
Оплата

Готівкова, Безготівкова, VISA/Mastercard

 

Обмін / повернення

Обмін/ повернення товару протягом 14 днів

Гарантія: 60 місяців

Доставка:

Ваше місто:

Населений пункт не знайдено.
Перевірте написання, чи введіть найближчий до вас
Товар не доступний
Оплата

Готівкова, Безготівкова, VISA/Mastercard

 

Обмін / повернення

Обмін/ повернення товару протягом 14 днів

Гарантія: 60 місяців

 
Доставка:

Ваше місто:

Населений пункт не знайдено.
Перевірте написання, чи введіть найближчий до вас
Товар не доступний
Оплата

Готівкова, Безготівкова, VISA/Mastercard

 

Обмін / повернення

Обмін/ повернення товару протягом 14 днів

Гарантія: 60 місяців

Характеристики

Основні характеристики

Категорія OM3
Довжина 20 м
Тип роз'ємів LC - LC

Інші

Виробник DIGITUS
Модель LC/UPC-LC/UPC,50/125,OM3(Multimode),Duplex,20m
Артикул DK-2533-20/3
Кількість волокон Duplex
Тип волокна Multimode
Тип і діаметр волокна 50/125мкм
Гарантія, міс 60
Штрихкод 4016032310112
Примітка Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження

Опис

Оцінка

Поділитися

Залишити відгук

854 грн

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!